Anna Skura to blogerka, której wielką popularność przyniósł blog whatannawears.com., gdzie publikuje wpisy o modzie i podróżach. Skura podbija też Instagram, gdzie pokazuje swoje życie nie tylko zawodowe, ale też i prywatne. A w nim zaszły jakiś czas temu spore zmiany – w listopadzie Skura poinformowała, że po 5 latach małżeństwa bierze rozwód z Markiem Warmużem.

Anna Skura na blogu opowiedziała o przejściu koronawirusa. Jest pod opieką terapeuty

Anna Skura o rozwodzie

Kiedy blogerka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że decyzję o rozwodzie podjęli wspólnie, dodała też, że mimo rozstania, w dalszym ciągu pozostają w przyjacielskich relacjach. Zapewne to ze względu na dobro ich córki – Melody, ale też ze względu na pracę. Skura i Warmuż prowadzą własną markę z odzieżą, kosmetykami i akcesoriami do domu, a także biuro organizujące wycieczki zagraniczne.

Tuż przed pożegnaniem 2020 roku Anna Skura postanowiła podsumować ubiegły rok i nawiązać do rozwodu, o którym początkowo nie bardzo chciała szczegółowo mówić.

Ostatni dzień tego roku, jest jednocześnie jednym z piękniejszych w 2020. Kończymy go w radości, szczęściu i całkowitej zgodzie ze sobą. Dziękuję wszechświatowi, że zaplanował dla nas tych niesamowitych 7 lat razem, wypełnionych szaloną miłością, lat pełnych przygód i zaskakujących zwrotów akcji. Poznawanie świata razem z Tobą było najpiękniejszą książką podróżniczą, jaką mogłabym przeczytać. Wszystkie te historie na zawsze znajdą miejsce w szufladce w moim sercu. Dziękuję Ci za ten cudowny owoc naszej miłości, Melodyjkę, która jest światłem i naszym najpiękniejszym odbiciem – napisała Skura na Instagramie.

Dodała też, żeby jej obserwatorzy nie smucili się rewolucją w jej życiu, bo ona sama widzi korzyści z rozwodu i jest zadowolona z podjętej decyzji.

Nie smućcie się tą historią, my w tej decyzji jesteśmy szczęśliwi i jest w zgodzie z nami. I ta historia ma happy end! (…) Rozwód nie oznacza tego, że nasze małżeństwo było nieudane, ale czasem coś musi się skończyć, by mogło zacząć się coś nowego. Czasem rozwód jest przejawem największej miłości i oddania. My nie straciliśmy naszej miłości, ona przeszła po prostu na inny wymiar. Pozostajemy przyjaciółmi, którzy chcą się wspierać, wspólnie wychowywać Melody, bo naszym zdaniem obecność taty jest równie ważna jak obecność mamy. (…) Marek dziękuje za wszystko! Jesteś wspaniałym ludkiem i najlepszym Tatą dla Titi. Ostatnio Marek mi powiedział, że może nie był najlepszym mężem, za to chce zostać najlepszym eksmężem – wyjaśniła blogerka.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Skura wzięła kolejny ŚLUB? Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których NIE pozuje z mężem

Anna Skura pokazuje, jak wyglądał jej BRZUCH 3 miesiące po CIĄŻY. Mało która gwiazda by się na to odważyła

Anna Skura mówi o rozwodzie

Anna Skura mówi o rozwodzie/Instagram/whatannawears

Anna Skura mówi o rozwodzie

Anna Skura mówi o rozwodzie/Instagram/whatannawears

Anna Skura z byłym mężem

Anna Skura, Marek Warmuż/fot. Instagram/whatannawears

Anna Skura z rodziną

Anna Skura i Marek Warmuż z córką/fot. Instagram/whatannawears