Anna Skura prowadzi bloga pod nazwą „Whatannawears” i media społecznościowe, na których chętnie mówi i pokazuje swoje życie prywatne. Ostatnio głośno o niej było za sprawą operacji: blogerka miała powikłaniami po powiększaniu piersi nową metodą  aquafilling, która po pewnym czasie zagrażała jej życiu.

Anna Skura szczerze o rozstaniu z Markiem Warmuzem! „Z tego robi się pomału serial brazylijski”

Marek Warmuz o relacji z Anią Skurą

U Ani Skury dużo się dzieje. Niedługo po poważnej operacji wyleciała na wakacje do Afryki, gdzie zdradziła fanom, że spotyka się z Dawidem Piątkowskim, milionerem, coachem i sportowcem. Co najlepsze, w podróż wyleciała z nowym chłopakiem i byłym mężem Markiem Warmuzem, który był także ze swoją nową partnerką. Jednak to nie wszystko! Jego nowa dziewczyna jest także modelką w firmie Skury i Warmuza.

Influencerka ostatnio odpowiedziała na pytanie fana, dlaczego rozstała się z mężem. Do tej pory unikała tego tematu:

Nasz związek nam służył, był fantastyczną przygodą na dany okres w naszym życiu i na tamtym etapie życia było super. I warto takie rzeczy rozumieć, i akceptować, że czasem tak się dzieje między dwojgiem ludzi, że ich drogi się rozchodzą, więcej rzeczy zaczyna dzielić niż łączyć. Każda ze stron się męczy, można sobie pomóc i iść na terapię (my z tego korzystaliśmy), ale to nie zawsze wystarczy. Dla nas obojga życie jest za krótkie, by marnować je na coś, co nie daje nam szczęścia, w jakiś sposób nam nie służy – napisała.

Anna Skura zapewnia, że OPIEKUJE się córką: „Ostatnio z pomocy niani rzadko korzystam”

Podkreśla, że mają dalej siebie, tylko w innej formie i chcą być przyjaciółmi, nad czym cały czas pracują.

Raz wychodzi lepiej raz gorzej. Cały czas szukam cierpliwości w sobie do tego wariata. Ale trzymam bardzo za niego kciuki, lubię jego dziewczynę, a on mojego chłopaka. Ale z tego robi się pomału serial brazylijski – przyznaje.

Teraz odezwał się Marek Warmuz i zdradził, jak on widzi relacje z byłą żoną w nieco ostrzejszym tonie. Okazuje się, że para jeszcze się nie rozwiodła!

Nie, ku*wa! Ania nie ma żalu. Rozstaliśmy się półtora roku temu. Ludzie, ogarnijcie się! (…) Wiem, że Skurka lubi podkręcić nieco wszystko – no cóż takie życie influ – ale czytając takie komenty, myślę, że świat stanął na głowie. Ludzie, którzy rozstali się półtora roku temu nie czują żalu, a może nawet jak dobrze pójdzie, w końcu uda się nam rozwieść, bo szczerze? To jeszcze nie zrobiliśmy nic w tym kierunku – napisał. 

Podkreśla, że lubią się z Anią, a ich rozstanie nie było bolesne:

Chciałbym wyprostować raz na zawsze – nie mamy do siebie żalu, zasadniczo nawet się lubimy, ale się nie kochamy– kontynuuje. Kiedy dwoje ludzi przestaje się kochać symetrycznie, to dużo łatwiej rozstać się w zgodzie. Nie ma złamanego serca, jest łatwiej o pragmatyczne podejście. My nie uciekliśmy do innych partnerów po rozstaniu, bo ich po prostu nie było. Kapujecie? – pisze Warmuz.

Anna Skura pochwaliła się nowym chłopakiem!

Najbardziej zaskoczył odpowiedzią na pytanie, czy cieszy się, że Skura kogoś nowego poznała. Uważa, że po rozstaniu musiał opiekować się byłą żoną, a teraz ktoś inny to robi:

Naprawdę cieszę się, że Skurka kogoś ma. Dzięki temu jest mi łatwiej, bo ktoś jej pomaga. Ktoś ją ogarnia i ja mam luźniej, bo nie muszę robić wszystkiego sam. A niestety, mimo rozstania ciągle wiele rzeczy musiałem ogarniać Skurce – zdradził.

Co o tym myślicie? To jednak chyba nie jest pomiędzy nimi tak miło?

Karolina Pisarek, Anna Skura Fot. Podlewski/AKPA

Anna Skura mówi o rozwodzie

Anna Skura, Marek Warmuż/fot. Instagram/whatannawears

Anna Skura z mężem Markiem na ślubnym zdjęciu.

Anna Skura z mężem Markiem na ślubnym zdjęciu. Fot.Instagram:whatannawears.

Anna Skura Fot. Instagram