Anna Skura niedawno zdecydowała się pokazać fanom nowego partnera. Opublikowała z nim zdjęcie na Instagramie, na którym był także jej mąż, co jeszcze bardziej podsyciło sensację. Influencerka zaczęła spotykać się z Dawidem Piątkowskim, mentorem, coachem i trenerem mentalnym sportowców. Wcześniej zajmował się zawodowo tenisem (dwudziestokrotny medalista Mistrzostw Polski).

Anna Skura pochwaliła się nowym chłopakiem!

Anna Skura o relacji z byłym mężem

Anna Skura rok temu ogłosiła rozstanie z mężem, Markiem Warmuzem, z którym ma córeczkę Melody. Teraz obydwoje wybrali się w podróż po Afryce, co nieco zaskoczył jej fanów. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na liczne komentarze i pytania na Instagramie:

Czytam dużo komentarzy: „Da się?! Da się!”. „Żeby inni tak umieli, żeby tak wszyscy umieli” – tu w ogóle nie chodzi o umienie (…). To jest po prostu ogrom pracy, którą oboje musieliśmy wykonać z Markiem i którą wykonujemy na co dzień. Gdy tylko nagrywałam wam jakieś Stories z Markiem, od razu były komentarze: „Widać, że chcecie wrócić do siebie”, „Będziecie jeszcze ze sobą”. Przyzwyczajeni jesteśmy, że coś jest albo czarne albo białe – tłumaczy.

Przyznaje, że nie zawsze się dogadywali po rozstaniu. Przypomniała fanom, jak Marek Warmuz zarzucił jej publicznie, że nie zajmuje się córką:

Różnie bywało, każdy pamięta różne pościki Mareczka. Ja tego nigdy nie, bo nie chciałam w to wchodzić… Wiedziałam, że czasem chłopak nie umiał poradzić sobie po prostu z emocjami, tak samo jak ja nie jeden raz. Ale to w takiej sytuacji normalne. Zawsze (z różnym skutkiem) staraliśmy się budować tę relację, bo przecież tak wiele nas łączy. Melodyjka, wspólna firma… To nasz wspólny cel. Chcemy być przyjaciółmi (…), nie chcemy mieć wobec siebie złych emocji. Bo po co? – mówi Skura.

 

Anna Skura szuka asystentki: „Załatwisz helikopter podczas huraganu, to na pewno właśnie Ciebie potrzebujemy!”

Podkreśla, że wciąż go kocha, ale nie jako partnera, jednak bardzo się cieszy, że to właśnie on jest ojcem jej dziecka:

Darzę go dużą miłością (już nie romantyczną), mam ogrom wdzięczności za to, co przeżyliśmy razem, bo to była wspaniała przygoda. Nawet jeśli kiedykolwiek bałam się tego, że rodzice Melodyjki nie będą razem, to dziś mam świadomość, że poznaliśmy się z Markiem właśnie po to, by być jej najwspanialszymi rodzicami. To jest nasza rola w jej życiu i chcemy to zrobić wspólnie jak najlepiej. Ja wiem, jak bardzo Melody kocha Marka, jakim jest super ojcem i cieszę się, że to właśnie on nim jest – stwierdza. 

Anna Skura i jej nowy partner, Marek Warmuz. Fot. Instagram

Anna Skura o opiece nad dzieckiem

Internauci często zarzucają blogerce, że nie zajmuje się 3-letnią córeczką. Teraz postanowiła się z tego wytłumaczyć:

Wiem, że jeśli nie widzicie Melodyjki na Stories, to ja też jej nie widzę. Ja nie nagrywam wszystkiego, nie byłam ciągiem w podróży. Mamy z Markiem opiekę naprzemienną, więc gdy tylko jest Marka kolej, ja najczęściej wyjeżdżam, spełniam swoje pasje, wykorzystuję ten czas. Ale coś za coś, za to nie mam praktycznie czasu sama w domu, nie mam drzemek w ciągu dnia, ciszy, spania, do której się chce.Stories dodaje w nocy, bo nie chcę za długo siedzieć przy Melody z telefonem. Wstaję o 7 rano albo 7:15 (niezależnie czy idę spać o 24 czy o 2) i jadę odwieźć Melodyjkę do przedszkola, o 15 odbieram. Ostatnio z pomocy niani rzadko korzystam – wyjaśniła Skura.

Anna Skura pokazuje, jak wygląda jej biust po operacji

Anna Skura mówi o rozwodzie

Anna Skura, Marek Warmuż/fot. Instagram/whatannawears

Anna Skura z byłym mężem

Anna Skura, Marek Warmuż/fot. Instagram/whatannawears

skura1