Anna Skura ostatnio nie miała łatwego życia. Rok temu podzieliła się z fanami, że podjęła decyzję o rozwodzie z mężem, Markiem Warmuzem. Para doczekała się córeczki Melody w 2018 roku. Z kolei w sierpniu przeszła poważną operację piersi po nieudanym zabiegu powiększania piersi metodą „Aquafilling”. Influencerka tłumaczyła fanom, że żel, który jej wstrzyknęli do organizmu, był niebezpieczny i zagrażał jej życiu.

Anna Skura pokazuje, jak wygląda jej biust po operacji

Anna Skura pokazała nowego partnera

Anna Skura teraz rekompensuje sobie ból i cierpienie bajeczną podróżą po Afryce. Obcuje z dzikimi zwierzętami i podejmuje się ekstremalnych sportów.

Gwiazda szczegółowo relacjonuje wakacje na swoim Instagramie. Po dwóch tygodniach przebywania w Afryce stwierdziła, że dłużej nie będzie ukrywać nowego partnera. W środowe popołudnie opublikowała z nim zdjęcie na Instagramie. Natomiast jakby tego było mało, na zdjęciu jest również były mąż i tajemnicza brunetka, która prawdopodobnie jest obecną dziewczyną podróżnika.

Niech żyje życie…w harmonii i miłości.  Nie chce już dłużej ukrywać mojego szczęścia (choć wiem, że oczy zdradzały dużo😉) tym bardziej, że jest ono teraz podwójne #ThankYouLife #IwishTheBestForAllOfUs #BestTripEver #PatchworkFamily  – napisała Skura.

Nowy partner Anny Skury. Fot. Instagram/whatannawears

Anna Skura oznaczyła nawet profil instagramowy nowego ukochanego. Okazuje się, że jest nim Dawid Piątkowski – mentor, coach i trener mentalny sportowców. Wcześniej zajmował się zawodowo tenisem (dwudziestokrotny medalista Mistrzostw Polski).

Anna Skura pozuje NAGO – pokazała swój biust i blizny po operacji

Strona Dawida Piątkowskiego Fot. screen/www.dawidpiatkowski.com

Strona Dawida Piątkowskiego Fot. screen/www.dawidpiatkowski.com

Podróżniczka później dodała na Instastory, że dużo kosztowało ją to wyznanie i tłumaczy, że bardzo się cieszy, z tego, co się wokół niej dzieje i jest niesamowicie szczęśliwa.

Anna Skura szuka asystentki: „Załatwisz helikopter podczas huraganu, to na pewno właśnie Ciebie potrzebujemy!”

Anna Skura z rodziną

Anna Skura i Marek Warmuż z córką/fot. Instagram/whatannawears

scena z: Anna Skura, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA