Anna Skura to blogerka, której wielką popularność przyniósł blog whatannawears.com., gdzie publikuje wpisy o modzie i podróżach. Skura podbija też Instagram, gdzie pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe. Blogerka prowadzi własną markę z odzieżą, kosmetykami i akcesoriami do domu. Wraz z mężem prowadzą też biuro organizujące wycieczki zagraniczne. Szersze grono publiczności mogło ją poznać w 3. edycji programu „Agent-Gwiazdy” w TVN.

Anna Skura pokazuje, jak wyglądał jej BRZUCH 3 miesiące po CIĄŻY. Mało która gwiazda by się na to odważyła

Anna Skura straciła ojca

Blogerka uchodzi za energiczną i pozytywną osobę, która często za pośrednictwem mediów społecznościowych motywuje swoje obserwatorki. Jednak teraz Anna Skura ma powody do smutku – zmarł jej tata. Blogerka opublikowała zdjęcie, na którym czuwa przy szpitalnym łóżku – zrobiła je jej siostra w Dniu Ojca.

Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas. Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty. Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam… do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać. Nie potrafię i nie chce być silna – podpisała zdjęcie Skura.

To nie jedyny wpis, który Anna poświęciła ojcu. Dodała też czarno-białe zdjęcia, na którym trzyma ojca za rękę. Zamieściła też kolejne smutne słowa.

Wiem Tatusiu, że smutek to cena, którą płacimy za miłość, ale proszę Cię powiedz mi skąd mam wziąć siłę by to przetrwać? – napisała.

View this post on Instagram

“Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu,zwątpień, protestów, niedowierzania…Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość , choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. . Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas ❤️❤️❤️“ … Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty😞💔 Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam… do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna. . #KochamCieTato @lifein20kg ❤️

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

 

Anna Skura otrzymała mnóstwo wsparcia od internautów i celebrytów, którzy w komentarzach wyrażali swoje współczucie. Znalazły się też osoby, którym nie spodobały się wpisy, a właściwie zdjęcia zamieszczone przez blogerkę.

Czy ktoś ma siłę, żeby w takiej sytuacji robić zdjęcia… – napisała jedna z internautek.

Część osób stanęła w obronie blogerki. Fanki pisały, że to wyłącznie decyzja Skury, co publikuje, a poza tym zdjęcia zostały zrobione w Dniu Ojca, kiedy Anna nie przypuszczała, że wkrótce pożegna ojca. Mimo komentarzy fanek, stojących murem za blogerką, ona sama też wyjaśniła, dlaczego opublikowała takie zdjęcia.

Dałam tę informację i to zdjęcie, bo miałam taką potrzebę… Bo mój tata był wspaniałym człowiekiem, mnóstwo ludzi go uwielbiało. Ludzi, którzy byli jego współpracownikami i przyjaciółmi, a których ja nie znam, a wiem, że śledzą ten profil i tylko stąd czerpią informacje o aktualnej sytuacji naszej rodziny. Bardzo proszę o uszanowanie tego. Nie mam siły walczyć. Jeśli tylko przeczytam ja albo moje przyjaciółki jeszcze jedno złe słowo pod tym zdjęciem to automatycznie zostanie ta osoba zablokowana dożywotnio – wyjaśniła na InstaStories.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Skura wzięła kolejny ŚLUB? Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których NIE pozuje z mężem

Anna Skura pokazała straszne OPARZENIA na nogach – apeluje o pomoc

Anna Skura z ROCZNĄ córką na Bali. Internautki zauroczone jej zdjęciami: Idzie cukrzycy dostać

Anna Skura na ściance

Anna Skura/fot. AKPA

Anna Skura na ściance

Anna Skura/fot. AKPA