Anna Starmach (33 l.) i jej mąż Piotr Kusek spodziewają się drugiego dziecka. Są już rodzicami córeczki Jagny. Teraz będą mieli synka. Bliscy jurorki „MasterChefa” przygotowali jej baby shower w Lany Poniedziałek.

Ania Starmach zdradziła płeć dziecka. „Nie miałam żadnych preferencji”

Anna Starmach baby shower

Anna Starmach pokazała na Instagramie zdjęcia z imprezy. Pozuje z niebieskimi balonami. Okazuje się, że było to przyjęcie-niespodzianka, które przygotowała jej mama, siostry i przyjaciółki. Gwiazda nie chciała w tym roku organizować żadnego spotkania ze względu na pandemię.

Po raz pierwszy w życiu ktoś mnie tak zaskoczył. Baby shower niespodzianka. W pierwszej ciąży to ja byłam organizatorem różowego baby shower. Teraz takiej organizacji imprezy z przyczyn oczywistych po prostu się bałam. Boje się o swoje zdrowie i zdrowie maluszka. Bardzo bym nie chciała teraz zachorować i w sumie z nikim się już nie widuje (…) Okazało się, że da się zorganizować w pełni bezpieczną, kameralną, przemiłą i wzruszającą imprezkę (…) Było jak w Hollywood, a przy tym domowo. Były balony, masa słodkości i prezencików. Do tej pory się wzruszam jak to wspominam.

Anna Starmach pokazała WÓZEK córeczki. Stylowy i tani!

Zdradziła, że swój udział miał również mąż i dziadek.

Mój mąż i dziadek wzięli Jagienkę na bardzo długi spacer. Miałyśmy przestrzeń, czas i możliwości na to, żeby w spokoju spędzić ten babski czas.

Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Baby Shower Anny Starmach

Baby Shower Anny Starmach fot. Instagram

Słodkości na baby shower Anny Starmach

Słodkości na baby shower Anny Starmach fot. Instagram

Baby shower Anny Starmach

Baby shower Anny Starmach fot. Instagram