Ania Starmach (33 l.) zdradziła swoim obserwatorom na Instagramie, jaki ma sposób na „idealne” selfie. Jurorka Masterchefa podzieliła się swoimi patentami, a fani w komentarzach przyznali, że mało jest na Instagramie takich zdjęć. Sprawdźcie sami.

Anna Starmach pokazała WÓZEK córeczki. Stylowy i tani!

Ania Starmach uczy, jak zrobić selfie w windzie

Anna Starmach w listopadzie zeszłego roku została po raz pierwszy mamą – powitała na świecie córkę Jagnę i od tamtej pory jej życie zmieniło się do góry nogami. Ania nie poszła tropem innych, świeżo upieczonych mam – które postanowiły zostać Insta mamami. Starach zamiast tego chroni prywatność córki i nie pokazuje twarzy dziecka. Tym razem zrobiła tak samo – jednak można zobaczyć, jak bardzo urosła mała Jagna.

Anię na Instagramie obserwuje 482 tys. Internautów. Jurorka programu kulinarnego postanowiła zdradził swoje patenty na idealne selfie. Jak wiadomo, młode mamy są zajęte opieką nad dzieckiem nie nie mają czasu na profesjonalne sesje zdjęciowe – Ania ma na to swój sposób.

Perfekcyjnie zdjęcie w windzie? NIE MA PROBLEMU! Wystarczy ubrać wygodną bluzę, wziąć na ręce podrośnięte dziecko, zarzucić na ramię torebkę oraz wypchaną torbę pełną niezbędnych przedmiotów, do tego koniecznie trzeba uciąć stopy, żeby sylwetka korzystniej wyglądała no i gotowe! A i jeszcze uśmiech- ten jest w stanie zdziałać cuda – podpisała zdjęcie Ania.

Fani pod zdjęciem nie ukrywali, że taki widok jest rzadkością na Instagramie. Perfekcyjne zdjęcia zazwyczaj kojarzyły się z idealnie ułożonymi włosami, dobraną stylizacją i oczywiście delikatną pomocą grafika. Ania przekonuje, że uśmiech jest najlepszą poprawką do każdej fotki.

Uśmiechowi nic nie straszne.

Jaki prosty przepis.

Wow!!! Jesteście niesamowite.

Czarujący uśmiech i błyszczące od szczęścia oczy robią całą robotę – czytamy w komentarzach.

A Wy, zamierzacie skorzystać z rad Ani?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Starmach pokazała, jak wygląda „z rana” – zachęca inne kobiety, aby też to zrobiły

Anna Starmach zdobyła się na szczere wyznanie: jestem bardzo ZMĘCZONA, nie dosypiam od kilku miesięcy

Anna Starmach RZADKO pokazuje zdjęcia z córką – zrobiła wyjątek

Anna Starmach z mężem.

Anna Starmach z partnerem na czerwonym dywanie, fot. Baranowski/AKPA.

Anna Starmach uśmiecha się do fotoreporterów.

Anna Starmach pozuje na ściance, fot. Podlewski/AKPA.

Anna Starmach na ściance.

Anna Starmach w różowej sukience, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA