Choć Antek Królikowski już w przeszłości spotykał się z kobietami związanymi z show-biznesem (np. Kasią Sawczuk, Joanną Jarmołowicz czy Laurą Breszką), to dopiero od momentu, kiedy związał się z Julią Wieniawą, zaczęło być głośno o jego życiu miłosnym.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski będą razem pracować!

Antek Królikowski spotyka się z Joanną Opozdą?

Antek i Julka byli ze sobą przez dwa lata, ale po rozstaniu pozostali w dość dobrych relacjach. Ponoć nawet wkrótce wystąpią w jednym filmie, w którym zagrają… parę. Po rozstaniu z aktorką Królikowski związał się z Kasią Dąbrowską, która w przeciwieństwie do poprzednich partnerek aktora, nie była znana w branży. Kilka dni temu Dąbrowska poinformowała w mediach społecznościowych, że wraz z Antkiem zakończyli 1,5-roczny związek.

Antek Królikowski ROZSTAŁ SIĘ z swoją dziewczyną Kasią. To definitywny koniec?

Czyżby Królikowski już miał nową wybrankę? W komentarzach na Pudelku zaczęły pojawiać się sugestie, że spotyka się z Joanną Opozdą. Portal dowiedział się, że aktorzy wspólnie bawili się na czerwcowych urodzinach Gabi Drzewieckiej. Choć według informatora nie wiadomo, czy przyszli jako znajomi, czy jako para to na portalu znalazły się zdjęcia, na których Antek całuje Joannę w policzek, obejmując dłońmi jej głowę, a na innej fotce – trzymają się za ręce.

Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić – powiedziała Opozda w rozmowie z Pudelkiem.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

ZOBACZ TEŻ:

Joanna Opozda w SEKSOWNEJ sesji w mokrym body. „To jest szaleństwo!”

Królowa życia zachwyca się Antkiem Królikowskim: „Cudowny chłopak i tak serdeczny”

Joanna Opozda nie założyła stanika i zaliczyła wpadkę na salonach (FOTO)

 

Antoni Królikowski z dziewczyną na imprezie branżowej.

Kasia Dąbrowska, Antoni Królikowski/fot. AKPA

Joanna Opozda na ściance

Joanna Opozda/fot. AKPA