Dagmara Kaźmierska próbuje swoich sił w aktorstwie. Barwna Królowa Życia opublikowała na Instagramie zdjęcie z Antkiem Królikowskim i dodała wyjątkowo czuły opis. Fani natychmiast zaczęli się zastanawiać, co ich może łączyć. Dagmara od dłuższego czasu jest singielką i co poniektórzy próbowali ich połączyć. Kaźmierska jasno dała do zrozumienia, jak wygląda ich relacja.

Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu Pętla – na ekranie Królikowski, Warnke, Stramowski, Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska pozuje z Antkiem Królikowskim

Dagmara Kaźmierska dała się poznać szerszej widowni za sprawą występów w programie „Królowe Życia”, gdzie natychmiast zaskarbiła sobie sympatię widzów. Kaźmierska postanowiła, że sprawdzi swoje siły w aktorstwie i wystąpiła rok temu w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii II”.

Kontrowersyjny reżyser szykuje nową produkcję, w której również wystąpi Dagmara. Najnowszy film Patryka zapowiada się ostro –  opowiada o aferze podkarpackiej (więcej TUTAJ).

Kaźmierska, jak i Królikowski zostali obsadzeni w najnowszym filmie Vegi. Dagmara pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z młodym aktorem i wyjątkowo czule go opisała.

DZIECKO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI, Antoś. Cudowny chłopak i tak serdeczny, aż serce się śmieje jak Jego oczy. Jest to jedyny człowiek jakiego znam, któremu zawsze, ale to zawsze śmieją się oczy. A to co w oczach to i w sercu – napisała Dagmara.

Taki opis zaskoczył Internautów, którzy zdawali się zdezorientowani wybuchem nagłej czułości w stronę młodego aktora.

Fani w komentarzach zachwycali się wspólnym zdjęciem Kaźmierskiej i Królikowskiego. Antek postanowił nawet odpowiedzieć na bardzo miły opis Dagmary.

Królowo! Do Ciebie to oczy zawsze się cieszą – odpowiedział jej Antek. 

Jedna z Internautek zauważyła, że Królikowski może być zbyt młody dla Dagmary, która jest doświadczoną przez życie kobietą. Celebrytka ucięła wszystkie plotki i dała jasno do zrozumienia, że połączyła ją prawdziwa przyjaźń z młodym aktorem i traktuje go jak syna.

Jaki Ojciec taki Syn.

On chyba dla Pani za młody – napisała jedna z Internautek

On jak mój Synuś – odpowiedziała Dagmara ucinając plotki.

Dagmara niedawno opublikowała fotkę z Bogusławem Lindą, Patrykiem Vegą a teraz przyszła pora na Królikowskiego.

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa i Antek Królikowski będą razem pracować!

Antek Królikowski ROZSTAŁ SIĘ z swoją dziewczyną Kasią. To definitywny koniec?

Dagmara Kaźmierska GROZI obserwatorce: Oby nie zasiadła sama pani na ławie sądowej”