Paweł Królikowski od kilku tygodni przebywa w szpitalu. Aktor, ojciec piątki dzieci, trafił do kliniki po tym, jak nagle źle się poczuł. To nie pierwsze zdrowotne perypetie Królikowskiego. Rodzina wspiera go, a syn, Antoni, wspomniał o ojcu we wzruszajacym poście na Instagramie.

Paweł Królikowski spędzi Święta w szpitalu? Aktor ma spore problemy ze zdrowiem!

Na co choruje Paweł Królikowski? W 2019 roku wykryto u niego nowotwór

Problemy ze zdrowiem Pawła Królikowskiego zaczęły się 4 lata temu. U aktora wykryto wtedy tętniaka mózgu. Na szczęście dzięki szybkiej reakcji, również żony Pawła – aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, lekarze uratowali jego życie i zdrowie.

Problemy ponowiły się w ubiegłym roku. Na wiosnę Królikowski zasłabł za kierownicą. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że aktor ma guza mózgu. Konieczna była operacja. Po zabiegu gwiazdor przechodził rehabilitację. Królikowski, który występował między innymi w show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, nosił kapelusze, by zakryć blizny po operacji.

Paweł Królikowski jest po drugiej poważnej operacji. Żona zdradza, jak się czuje aktor

Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu – mówiła o stanie zdrowia Pawła jego żona, Małgorzata.

Pod koniec roku pojawiły się komplikacje. Aktor zaczął się źle czuć i znów trafił do szpitala na oddział neurochirurgii. Na początku lekarze określali jesgo stan jako poważny.

Królikowski wciąż przebywa w placówce. Wspiera go rodzina i przyjaciele. Fani ślą pozdrowienia i życzenia zdrowia.

Kim jest Kasia Dąbrowska, dziewczyna Antka Królikowskiego?

Antek Królikowski wspomina o ojcu na swoim Instagramie

Wczoraj najstarszy syn Pawła, Antek, wrzucił na swój Instagram wspólne zdjęcie z ojcem. Oznaczył Pawła wzruszajacym tagiem:

#tatuś – napisał na Story.

Życzymy Pawłowi szybkiego powrotu do zdrowia, a rodzinie dużo sił!

Paweł Królikowski – wiek, rodzina, dzieci

Paweł Królikowski urodził się w 1961 roku. W kwietniu 2020 roku aktor skończy 59 lat. Żoną aktora jest aktorka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Para poznała się na egzaminach do wrocławskiej szkoły aktorskiej. Pobrali się w 1988 roku. Para ma pięcioro dzieci. Są to Antoni Królikowski, Julia Królikowska, Marcelina Królikowska, Ksawery Królikowski, Jan Królikowski. Młodszy brat Pawła, Rafał, także jest aktorem.

Antek Królikowski wrzucił na Instagram zdjęcie z ojcem, Pawłem Królikowskim:

 

View this post on Instagram

#tato ❤️🐰

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

scena z: Paweł Królikowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Paweł Królikowski, Karolina Czarnecka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowsk, SK: Spotkanie wielkanocne w Domu Artysty Weterana Scen Polskich w Skolimowie, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Paweł Królikowski, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Paweł Królikowski, Antoni Królikowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, Paweł Królikowski, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA