Antek Królikowski od jakiegoś czasu znów jest na językach wszystkich, ze względu na kolejną już aferę, w której gra główną rolę. Tym razem wszystko zaczęło się od zatrzymania go przez policję za jazdę pod wpływem narkotyków – w jego organizmie wykryto ślady THC. Jakiś czas później Królikowski wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że wykryte w jego organizmie THC jest spowodowane używaniem medycznej marihuany, którą wspomaga leczenie swojej choroby. W obronie aktora stanęła też jego nowa dziewczyna, prawniczka Izabela, z którą zdradził ciężarną wówczas Joannę Opozdę.

Tomasz Karolak komentuje poczynania Antka Królikowskiego: „Ma dobre intencje, ale PRZYTŁOCZYŁO go życie”

Antek Królikowski pokazał Izabelę. Tak spędzają razem czas po ostatnich aferach

Antek Królikowski od jakiegoś czasu coraz chętniej udziela się w kwestii swojej nowej ukochanej – w jednym z wywiadów wyznał, że „Izabela jest jego aniołem”, trwała u jego boku i pomogła mu „przetrwać najgorsze”.

Teraz aktor opublikował krótką relację na InstaStories, w trakcie której przy akompaniamencie kultowej piosenki „Eye of the Tiger” wspina się po schodach, by chwilę później dołączyć do truchtającej Izabeli z psem. Kobieta ubrana na sportowo biegnie odwrócona plecami do kamery przed siebie, by po chwili zwrócić twarz w stronę Antka.

Trzeba przyznać, że Antek wziął sobie do serca powiedzenie „sport to zdrowie” i pracuje nad kondycją, która wkrótce może mu się przydać – w przypadku kierowania pojazdem pod wpływem substancji psychotropowych, prócz kary grzywny lub aresztu, kierującemu pojazdem może grozić zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 6 miesięcy do 3 lat.

Joanna Opozda MIAŻDŻY Antka Królikowskiego! Chwilę potem skasowała wpis, ale w Internecie nic nie ginie

IG: antek.krolikowski

IG: antek.krolikowski

IG: antek.krolikowski

IG: antek.krolikowski

IG: antek.krolikowski

IG: antek.krolikowski

IG: antek.krolikowski

pasekkozak

Antek Królikowski ZAPŁACIŁ 45 TYSIĘCY Joannie Opoździe, by móc korzystać z marihuany!

Antek Królikowski świętuje 34 urodziny, IG: antek.krolikowski

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Antek Królikowski SK: , fot. Ga³¹zka/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA