Joanna Opozda w 2022 roku urodziła synka Vincenta i rozstała się z Antkiem Królikowskim, gdy na jaw zaczęły wychodzić zdrady, których aktor miał się dopuścić za plecami żony. Choć przez cały ten czas Joanna Opozda nie chciała komentować statusu swojego związku, wkrótce pojawiły się nieoficjalne informacje, że para szykuje się do rozwodu.

Joanna Opozda szokuje nowym wyznaniem o Antku i Izabeli! „Wymyślili sobie w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca”

Od tamtej pory para prowadzi medialną wojnę, przerzucając się oskarżeniami. I choć obydwoje bardzo chciało dostać już rozwód i zamknąć ten etap swojego życia, rzeczywistość okazała się nie być taka łatwa – na początku czerwca 2023 roku „Super Express” informował, że Opozda i Królikowski wciąż czekają na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy.

Jak przekazywał tabloid: „Nic nie wskazuje na to, by ich małżeństwo miało zakończyć się w tym roku”. Jednocześnie udało się dotrzeć do bliskiej osoby z otoczenia Joanny, która zdradziła, że aktorka początkowo chciała poczekać z szukaniem nowego partnera i randkowaniem do rozwodu, jednak gdy dowiedziała się, że ten nie nastąpi szybko, zdecydowała się ruszyć do przodu ze swoim życiem:

Kiedy dowiedziała się, że rozwód może trwać nawet 10 lat, stwierdziła, że nie ma tyle czasu, bo chciałaby zacząć układać sobie życie i zacząć normalnie żyć – donosił„Super Express”.

Kiedy Opozda i Królikowski dostaną rozwód? Tabloid podaje, że nie prędko zamkną ten etap życia

Przełom w sprawie rozwodu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Wyznaczono termin pierwszej rozprawy

Teraz media obiegły sensacyjne doniesienia o przełomie w sprawie rozwodu pary. Jak donosi „Fakt”, sąd potwierdził, że wyznaczył termin pierwszej rozprawy, która odbędzie się tuż przed drugimi narodzinami Vincenta, czyli w lutym 2024 roku.

Nie ma jednak gwarancji, że Joanna i Antek uzyskają rozwód już na pierwszej rozprawie. Para została wysłana przez sąd na mediację, jednak pomimo trzech odbytych sesji jak dotąd nie udało im się dojść do porozumienia.

Antek Królikowski triumfuje w sądzie? UMORZONO sprawę nieopłaconych alimentów!

pasekkozak