Od kilku dni media żyją zatrzymaniem przez policję mężczyzny, którego danych osobowych oficjalnie nie podano, wszystko wskazuje jednak na to, że jest to syn gwiazdora disco polo.

Syn Zenka Martyniuka ZATRZYMANY? Mamy jego KOMENTARZ

Policja zatrzymała mężczyznę – w jego domu znaleziono narkotyki. Dodatkowo powodem miała być awantura, jaką mężczyzna wszczął wobec swojej żony. Media piszą, że będąc pod wpływem alkoholu nie chciał wpuścić kobiety do domu.

Dziennikarze se.pl pojechali do Jabłonnej, gdzie mieszkają dziadkowie Eweliny. Babcia kobiety przyznałą, że martwi się o wnuczkę.

Syn Martyniuka zdradził płeć i IMIĘ dziecka! Wybrał bardzo nietypowo

O związku dziewczyny plotkują też sąsiedzi:

Gdyby to była tylko wódka, to by można było coś jeszcze z tym zrobić. Tam są jednak narkotyki. Przecież on u nas tutaj tym swoim białym porsche jeździł. Ona piękna dziewczyna. Ale jak on się za siebie nie weźmie, to on ją straci – powiedział portalowi jeden z mieszkańców Jabłonny.

Pierwszy taniec weselny do piosenki disco polo. Dobry pomysł? Iza, 27 l.

Na razie rodzina gwiazdora nie skomentowała doniesień o zatrzymaniu.

Tymczasem mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

-Czekamy teraz na wszystkie akta i po zapoznaniu się z nimi zdecydujemy, czy na tym się skończy – powiedział w rozmowie z Faktem Karol Radziwonowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

Babcia Eweliny, synowej Zenona Martyniuka martwi się o swoją wnuczkę