Małgorzata Rozenek-Majdan i jej obecność w mediach, to zjawisko zasługujące na solidną naukową monografię. Jej wielkie wejście do świata mediów z programem „Perfekcyjna Pani Domu” było ramówkowo spóźnione o 6 lat, a mentalnie o dwie dekady.

Małgorzata Rozenek odpowiada HEJTEROM. „Przerabiam zdjęcia?”

Być jak Małgorzata

Medialna pamięć jest krótka, dlatego panie biegnące do sklepu po wszystko, co Rozenek-Majdan pokaże na swoim profilu, zatarły w umyśle fakt, że o bałagan w mieszkaniu Małgorzata Rozenek na kanapie DD TVN oskarżyła feministki. Wówczas prezenterka znalazła się na celowniku m.in. Hanny Rydlewskiej, Marii Czubaszek i prof. Magdaleny Środy. Mam jednak wrażenie, że głos rozsądku nie był zbyt donośny. A wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie: czy naprawdę chciałybyście stanąć w walce o koronę Królowej Czystości i Szarfę Odpowiedzialności, które Perfekcyjna Pani Domu przyznawała w swoim programie? No właśnie.

Trzeba jednak przyznać, że Małgorzata Rozenek uzależnia. Wchodzę na jej Instagrama z dziką częstotliwością. Każdy zna to uczucie, kiedy ma się zepsutego zęba i wsysa się powietrze, żeby sprawdzić, czy wciąż boli. To właśnie czuję, kiedy zaglądam do beżowego świata Perfekcyjnej Pani Domu.

I wcale nie chodzi o to, że mam problem z Małgorzatą Rozenek, bo choć trudno mi zaakceptować jej medialny wizerunek, to nie robi nikomu krzywdy, a co więcej, jej głos w sprawie in vitro jest nieoceniony. Nie umiem sobie wyobrazić, ile czasu trzeba poświęcić, żeby tak skrupulatnie dokumentować swoją codzienność. Sama myśl o tym sprawia mi fizyczny dyskomfort.

Abstrahując od Małgorzaty Rozenek, doszedłem do wniosku, że życie celebrytek wcale nie jest usłane różami i zebrałem pięć powodów, dla których nigdy nie zostanę celebrytą. Pomijając oczywiście fakt, że nie mam na to najmniejszych szans.

Patryk Vega promuje nowy film „Pętla” z Królikowskim: „Antek stanął na wysokości zadania i zagrał scen seksu bez viagry”

Zaburzone proporcje

Wystarczy spojrzeć na ostatni plakat filmu Patryka Vegi, żeby zrozumieć, że po drugiej stronie ekranu ludzkie ciało zaczyna przybierać nienaturalne kształty. Na promocyjnej grafice do filmu „Pętla” uczesane w weselne loki blondwłose modelki mają nogi sięgające wysokości ramion dorosłego mężczyzny. O estetycznych aspektach tej realizacji mówić po prostu nie wypada, może się podobać wyłącznie wielbicielom kolekcji Philippa Pleina. Przeobrażenia często też dotyczą twarzy. Rosnące usta, rzęsy wywołujące tsunami i policzki wyglądające jakby ktoś położył na nich surowe kotlety. To wszystko dzieje się naprawdę. Nie wiem, czy da się nad tym zapanować, a że z od urodzenia mam dość dużą głowę, to gdyby jeszcze urosła, musiałbym zrezygnować z jazdy komunikacją miejską. Na to po prostu mnie nie stać.

Sportowy duch

Małgorzata Rozenek będzie ODCHUDZAĆ się na wizji! I zarobi na tym ogromną kwotę

Całe życie hołdowałem zasadzie „gruby na bramkę”, gdzie po prostu starałem się nie oberwać w twarz. Gdybym musiał wziąć udział w jakimś fit obozie, bądź codziennie publikować relację z siłowni, prawdopodobnie dostałbym obłędu. Koni potwornie się boję, a z nartami nigdy się nie zaprzyjaźniliśmy. W przeciwieństwie do barów na stoku. Jedyny sport, który mi odpowiada to pływanie. Może dlatego, że wtedy jestem prawdziwą grubą rybą. Ciężko się jednak nagrywa stories pod wodą.

 

Sygnowanie nazwiskiem

Maja Hyży opowiedziała o pierwszych perfumach

Gwiazdy kochają popisywać swoim nazwiskiem wszelakie produkty. Celine Dion, Britney Spears, Rihanna, a na naszym rodzimym podwórku m.in. Radosław Majdan i ostatnio Maja Hyży – te gwiazdy dorobiły się swoich linii perfum, niektóre są nawet niezłe. Ale czy ktokolwiek chciałby pachnieć Barabaszem? Ciężko stwierdzić. Na pocieszenie pozostaje fakt, że ojciec Christiana Diora był znanym producentem nawozów i kiedy w rodzinnym Granville mówiono, że czuć Diora, nikt nie miał na myśli kultowego J’adore.

Amplituda uczuć

Antek Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie ze swoją dziewczyną, Joanną Opozdą

Gwiazdy przyzwyczaiły nas do tego, że ich burzliwe związki zapełniają rubryki towarzyskie portali z całego świata. Brian Austin Green od dnia ślubu rozwodzi się z Megan Fox i rozwieść się nie może, Antoni Królikowski zmienia dziewczyny jak rękawiczki, Jakub Rzeźniczak oficjalnie rozstał się z żoną. O ewentualnym powrocie Jennifer Aniston do Brada Pitta mówi się częściej niż o jej rolach. A ja jestem wierny. Samemu sobie.

Wieczne wakacje

Natalia Siwiec na KOLEJNYCH wakacjach. Fani: „Super figura”

Bycie celebrytą zobowiązuje do 30 wakacyjnych wyjazdów rocznie. Wszystkie muszą być skrupulatnie udokumentowane na Instagramie z hasztagiem #NiedyskretnyUrokBurżuazji. Spędziłem ¾ dorosłego życia w hotelach i zapewniam, że nieczęsto trafia się widok na morze. A widoki na przyszłość to już prawdziwy rarytas.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Opozda, Antoni Królikowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Maja Hyży pozuje z perfumami

Maja Hyży/fot. AKPA