Małgorzata Rozenek prawdopodobnie poprowadzi nowy program. Celebrytka będzie na wizji wracać do formy sprzed ciąży. Show ma jej zapewnić nie tylko wymarzoną sylwetkę, ale też sporo pieniędzy.

Małgorzata Rozenek zachęca do kupowania ubrań z drugiej ręki: „Hipokryzja level hard”

Małgorzata Rozenek będzie się odchudzać w progamie

Celebrytka zdecydowanie nie boi się pracy przed kamerą, więc nie odmawia pracy na planach różnych programów. Była „Perfekcyjna Pani Domu”, „Azja Express”, „Iron Majdan”, „Projekt Lady”, czy „Poczuj się jak Małgosia Rozenek”. Czyżby do tej listy miał dołączyć kolejny program?

„Super Express” donosi, że niebawem Małgorzata Rozenek wejdzie na plan show, w którym będzie się odchudzać i wracać do formy sprzed ciąży, w której przytyła 20 kilogramów, a także podzieli się przepisami na niskokaloryczne posiłki.

Małgorzata Rozenek z rowerem. Fani: „Ledwo po porodzie i już rower?”

To nowy program. Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to „Rozenek cudnie chudnie”. Premiera zaplanowana jest na luty. Format będzie kręcony nie tylko profesjonalnymi kamerami, ale również przez samą Rozenek w formie vlogów. Całość ma liczyć osiem odcinków, a zdjęcia ruszą jesienią – mówi tabloidowi osoba związana ze stacją.

Co ciekawe, tabloid podał nawet kwotę, jaką celebrytka zgarnie za nowy projekt. Ponoć TVN zapłaci Małgorzacie Rozenek aż pół miliona złotych! Będziecie oglądać?

ZOBACZ TEŻ:

Jakim dziadkiem jest ojciec Małgorzaty Rozenek? „Zawsze jestem ten najgorszy”

Małgorzata Rozenek skrytykowana za „emerytkę po udarze”. Internauci są oburzeni

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA

Małgorzata Rozenek na ściance

scena z: Małgorzata Rozenek-Majdan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Rozenek na ściance

Małgorzata Rozenek-Majdan/fot. AKPA