Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan dotychczas wychowywali córkę, Hanię. Aktorka wiele razy podkreślała, że chciałaby powiększyć rodzinę i w końcu się udało. Jednak radosną nowiną przez długi czas nie chciała dzielić się ze światem, mimo że mnóstwo razy była pytana o ciążę.

Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan na uroczym zdjęciu z mężem: Kopie!

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla syna

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy wszystko stało się jasne. Na początku maja Kurdej-Szatan potwierdziła krążące od miesięcy doniesienia, że jest w ciąży. Od tego momentu nie robi już żadnych tajemnic. Chętnie pokazuje ciążowe krągłości, udzieliła wywiadu dla „Party”, w który zdradziła też, że ma już zaplanowany poród- chce rodzić naturalnie.

Wkrótce wyjaśniło się też, czy para celebrytów oczekuje narodzin kolejnej córki czy syna. Okazuje się, że tym razem będzie to chłopiec. Pojawiła się kolejna zagadka – jakie dostanie imię. Kilka dni temu aktorka zdradziła, że mają z mężem wybrane imię, ale powiedziała, jakie.

Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku. Nagle się okazało, że wszyscy tak nazywają swoje dziecko. I pomyślałam: „No nie”. Albo zaraz będzie, że zgapiam, albo że nie mamy pomysłu – powiedziała tajemniczo w rozmowie z Jastrząbpost.

Skoczna muzyka, wygibasy z ciążowym brzuchem i „rzucanie” psem – tak celebryci widzą przemoc domową?

Wiele osób zaczęło podejrzewać, że syn Barbary Kurdej-Szatan będzie nazywać się Henio, jak obecnie najbardziej znane dziecko w Polsce – syn Małgorzaty i Radosława Majdanów. I najprawdopodobniej faktycznie będzie drugi Henio w show-biznesie.

Większość domyślała się, że może chodzić o imię, jakie synkowi nadali Majdanowie – Henryk. I to prawda! – zdradza informator Pudelka.

Ponoć aktorka już skontaktowała się z „Perfekcyjną”, a ta nie ma nic przeciwko temu, by i syn Basi miał takie samo imię, jak jej dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

Wiemy, ile Barbara Kurdej-Szatan zarabia za jeden post sponsorowany na Instagramie

Kurdej-Szatan w ciąży nie zwalnia tempa. Właśnie wróciła do pracy. „Kwitniesz Basiu!”

Kurdej-Szatan z mężem na kawie z inną ZNANĄ parą. Pogoda popsuła im relaks?

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan na ściance

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. AKPA

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na ściance

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. AKPA