Barbara Kurdej-Szatan jest w zaawansowanej ciąży i nie zwalnia tempa. Kiedy okazało się, że powoli można wracać do pracy, aktorka również to zrobiła i nie siedzi bezczynnie w domu. Kurdej-Szatan pochwaliła się niedawno fotką z planu reklamy sieci komórkowej, dzięki której zyskała w Polsce ogromną popularność.

Karolina Korwin-Piotrowska komentuje kampanię o przemocy domowej z Kurdej-Szatan: ” To jest jądro obciachu”

Barbara Kurdej-Szatan na kawie z Joanną Koroniewską

Wygląda na to, że celebrytka nie jest przytłoczona obowiązkami i ma też czas na chwilę wytchnienia. W związku z tym minioną niedzielę postanowiła sobie umilić spotkaniem z mężem, a także Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem.

Pogoda w Warszawie była piękna, więc nic dziwnego, że czwórka celebrytów zdecydowała się na kawę i słodkości nie w domu, a w altanie. Jednak do czasu. Rozpętała się taka burza, że wszyscy musieli się skryć. A ta straszliwa pogoda przypomniała Basi o sytuacji, w której znalazła się kilka miesięcy temu. Basia wraz z mężem Rafałem w lutym wybrali się na Fuerteventurę, z której o mały włos mogli się nie wydostać. Wszystko przez burzę piaskową. Wówczas na tej samej wyspie przebywała Joanna z Maciejem.

Ciążowe ZACHCIANKI Barbary Kurdej-Szatan. „Czas łasucha nastał”

Powtórka z rozrywki. Różnica taka, że to w Polsce, a właśnie zaczęło wiać jak na Fuercie… W Was też tak? Natomiast obiecana kawa z Dowborami wypita! A nawet i inne pyszności posmakowane. Pozdrawiamy i ściskamy – napisała Kurdej-Szatan.

ZOBACZ TEŻ:

Basia Kurdej-Szatan w biustonoszu pokazuje nagi ciążowy brzuszek

Wiemy, ile Barbara Kurdej-Szatan zarabia za jeden post sponsorowany na Instagramie

Kurdej-Szatan już zaplanowała drugi poród. „Trudne, ale i magiczne przeżycie”

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska w objęciach

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska/fot. AKPA

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na ściance

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan/fot. AKPA