Bartosz Żukowski (45 l.) jest w trakcie postępowania rozwodowego z Ewą Coll. Para przez lata uchodziła za zgodne małżeństwo, doczekali się córki Poli – jednak teraz wychodzą na jaw szokujące fakty na temat ich życia małżeńskiego. Bartosz i Ewa w sądzie walczą o prawo do opieki nad dzieckiem. Ich rozwód robi się naprawdę paskudny.

Ben Affleck: Najbardziej ŻAŁUJĘ ROZWODU z Jennifer Garner

Bartosz Żukowski prowadzi batalię sądową o dziecko, z żoną Ewą Coll

Bartosz Żukowski rozwodzi się z żoną Ewą Coll, jednak ich rozwód w niczym nie przypomina polubownego załatwienia sprawy. Ex małżeństwo obrzuca się oskarżeniami. Bartosz walczy z żoną w sądzie o alimenty dla ich córki Poli. Kością niezgody jest również to, kto zajmie się opieką nad dziewczynką. Ewa jest zdania, że Żukowski z pełną premedytacją przeciąga sprawę.

scena z: Bartosz Żukowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Mówi się, że aktor ostatnio złożył w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przez Coll aż sześciu przestępstw – oskarżył ją między innymi o przywłaszczenie alimentów. Tego było już za dużo dla kobiety, która przyznała że działania Żukowskiego mają na celu uderzenie w nią i uprzykrzenie jej życia.

Ile trzeba mieć tupetu, żeby zawiadomić o czymś takim prokuraturę, jednocześnie nie płacąc na dziecko ani razu od czterech lat – mówi wyprowadzona z równowagi Ewa Coll w rozmowie z „Twoim Imperium”

Najbardziej SZOKUJĄCE rozwody polskich gwiazd

Ewa jest specjalistką od prawa międzynarodowego i europeistyki, przez swój zawód kobieta często podróżowała. Coll nie ukrywa żalu do byłego męża. Kobieta uważa, że to jest prywatna zemsta Żukowskiego skierowana w jej osobę.

Gdyby naprawdę zależało mu na dobru naszej córki, sprawa już dawno byłaby zakończona – mówi Coll rozmawiając z „Twoim Imperium

Bartosz Żukowski

scena z: Bartosz Żukowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Pięć lat temu Sąd Rejonowy w Warszawie zadecydował, że aktor ma płacić comiesięczne alimenty o kwocie 2,5 tysiąca złotych, na swoją córkę. Bartosz z tej umowy się jednak nie wywiązał, a jego żona nie zobaczyła żadnych pieniędzy. Aktor został skazany na cztery miesiące pozbawienia wolności i 20 godzin tygodniowo prac społecznych przez rok, jednak taki wyrok sądu nie usatysfakcjonował Ewę Coll.

Sąd dał się wywieść w pole memu mężowi. Ja tego tak nie zostawię. Spłacam jego długi, a on ma pieniądze na zabawy z córką. W dniu rozprawy był z Polą na nartach, choć trwa rok szkolny. Wyjeżdża z nią, bo dostaje noclegi za darmo, na znaną twarz. W sądzie zeznał, że wydaje na dziecko siedem tysięcy miesięcznie, ale ja dobrze wiem, że ma zaległości w płaceniu czesnego – powiedziała kobieta

Ewa Coll z córką Polą:

View this post on Instagram

Pola mnie odmładza

A post shared by Ewa Coll (@ewacoll) on

Para regularnie spotyka się na sali sądowej, jednak na tę chwilę nie widać opcji rozwiązania sporu w taki sposób, by był sprawiedliwy dla obu stron.

Czas pokaże, jak skończy się ta sprawa i z kim na stałe zamieszka Pola.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Smaszcz-Kurzajewska robi z mężem DZIWNE rzeczy po rozwodzie

Były mąż Joanny Liszowskiej przerywa milczenie i zdradza, co było GŁÓWNYM powodem rozwodu

Syn Zenka Martyniuka jednak się rozwodzi? Tata mimo prób nie przemówił mu do rozsądku