Paulina Smaszcz-Kurzajewska (47 l.) i Maciej Kurzajewski tworzyli parę przez bardzo długi czas. Małżeństwo po rozmowach zdecydowało się na rozwód, coś w ich związku się skończyło. Pod koniec stycznia odbyła się pierwsza rozprawa w sądzie. Teraz Paulina postanowiła wyjawić, jak wygląda jej relacja z byłym już mężem.

Pierwsza rozprawa rozwodowa już za Pauliną Smaszcz-Kurzajewską i Maciejem Kurzajewskim

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o relacji z byłym mężem po rozwodzie

Informacja o rozwodzie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej i Maćka Kurzajewskiego spotkała się ze sporym zaskoczeniem wśród opinii publicznej. Małżeństwo dziennikarzy wydawało się szczęśliwe i zgodne. Tworzyli parę przez 23 lata, jednak z czasem zaczęli coraz bardziej się od siebie oddalać. Jak przyznała dziennikarka, mają szczęście bo rozchodzą się w mega pokojowych warunkach. 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska; galeria zdjęć

Paulina i Maciej przez te wszystkie lata razem doczekali się dwóch synów. Starszy, Franciszek ma 23 lata, młodszy Julian 14 lat. Synowie pary są już na tyle dojrzali, że zrozumieli powody rozstania rodziców. Paulina w wywiadzie przyznała, że każde z nich odbyło z synami rozmowę.

Julek był z nami po rozmowach, Franek również, no i bardzo dobrze nam się żyło. Teraz już się wyprowadziłam, ale Maciek przychodzi do mnie wieczorem na kolację albo rano dzwoni, czy zjemy razem z Julkiem śniadanie… Uważam, że to jest bardzo ważne, żeby pokazać dziecku, że szanujesz tego drugiego rodzica – powiedziała w wywiadzie dla „Super Show” Paulina

To dziennikarka zdecydowała się na wyprowadzkę z domu, ale jak powiedziała – w dalszym ciągu utrzymuje dobre relacje z Maćkiem. Z byłym mężem są w stałym kontakcie, a Maciek wpada czasami na kolację czy śniadanie. Mimo podziału byłe małżeństwo zachowało klasę.

Żadne z nich nie obrzucało tego drugiego przysłowiowym mięsem w mediach, zamiast tego zdecydowali się na szybki i cichy rozwód.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski

scena z: Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski

scena z: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jak wygląda prywatne życie Macieja Kurzajewskiego? Z jego Instagrama widać, kto jest dla niego najważniejszy

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po raz pierwszy szczerze o rozwodzie: To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam…

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdradza, jakie kosmetyki ma ZAWSZE przy sobie (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)