Ostatnio nad celebrytami chyba ciąży jakieś fatum. Już kolejna osoba dzieli się w sieci nieprzyjemną sytuacją. Niedawno Katarzyna Cichopek zdradziła, że jedna z firm bezprawnie wykorzystała jej wizerunek, co w przeszłości spotkało też inne znane osoby. Natomiast Agnieszka Mrozińska straciła swoje instagramowe konto.

Bezprawnie wykorzystano wizerunek Cichopek! Aktorka musiała zareagować

Beata Tadla padła ofiarą szantażystów

Taka sama sytuacja spotkała Beatę Tadlę. Hakerzy włamali się na jej konto na Instagramie. Zmienili identyfikatory, a następnie zlikwidowali konto. Dali dziennikarce szansę na odzyskanie, ale tylko pod warunkiem, że zapłaciłaby im…

Drodzy! Hakerzy zlikwidowali moje konto na Instagramie. Włamali się do zabezpieczeń, zmienili identyfikatory, zażądali pieniędzy (w kryptowalucie), postawili ultimatum: albo płacisz w ciągu godziny albo tracisz profil – napisała Tadla.

Beata Tadla w SHAPE o swojej diecie: Nie jem mięsa, białej mąki

Dziennikarka nie dała się wykorzystać i nie zapłaciła, w związku z czym całkowicie straciła dostęp do swojego profilu. Nie ukrywa, że bardzo jej się to nie podoba, bo konto tworzyła latami i zgromadziła na nim wiele wspomnień. Beata Tadla postanowiła założyć nowe konto.

Nie zapłaciłam, więc straciłam konto budowane przez lata, z wieloma pamiątkami, wspomnieniami, historią mojej zawodowej drogi, z kontaktami. To było podłe, a ja czuję się po prostu okradziona z własności. Zaczynam zatem od nowa. Jeśli ktoś zechce do mnie wrócić, czekam z otwartymi ramionami – czytamy.

ZOBACZ TEŻ:

Wykształcenie polskich dziennikarzy. Mało który skończył dziennikarstwo!

Aktorka „Barw szczęścia” padła ofiarą hakerów. Pomocną dłoń wyciągnęła Kurdej-Szatan

Te POLSKIE gwiazdy są bardzo niskie

Beata Tadla na ściance

Beata Tadla/fot. AKPA

Beata Tadla na ściance

Beata Tadla/fot. AKPA

Beata Tadla na ściance

Beata Tadla/fot. AKPA