Listy do M. to polska, świąteczna komedia romantyczna, która cieszy się ogromną popularnością i zawsze przyciąga tłumy do kin. Jej pierwsza część miała premierę w 2011 roku. Doczekała się dwóch kontynuacji. Teraz producenci pokazali pierwsze zdjęcia z czwartej części filmu reżyserii Patricka Yoki.

Listy do M.- padł pierwszy klaps na planie nowego filmu

Listy do M. 4 – kiedy premiera filmu?

W sieci pokazało się zdjęcie z planu. Już wiemy, że znów w filmie zobaczymy Tomasza Karolaka, Piotra Adamczyka i Agnieszkę Dygant. Premiera zaplanowana jest na 4. listopada 2020 roku.

Ekipa filmowa śnieży miasto, czyli będą Listy po raz czwarty 🎅
Dzisiaj padł pierwszy klaps na planie naszej świątecznej komedii. „Listy do M. 4” już 4 listopada w kinach!
W rolach głównych oczywiście: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i mnóstwo wspaniałych aktorów, o których pojawieniu się na planie będziemy Was informować. Reżyserem filmu jest Patrick Yoka.
Trzymajcie kciuki, by ekipa za bardzo dziś nie zmarzła 😉 – czytamy.

Agnieszka Dygant pokazuje ciało w bikini. Fani są w szoku metamorfozy aktorki! (INSTAGRAM)

O czym są „Listy do M.”?

Film pokazuje historie kilku bohaterów zmagających się z zawirowaniami miłosnymi i życiowymi właśnie w okresie świątecznym. W produkcji nie brakuje scen, podczas których można się zaśmiać, ale też uronić łzę. W rolach głównych oprócz Agnieszki Dygant, Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka, widzieliśmy m.in. Romę Gąsiorowską i Macieja Stuhra.

Tomasz Karolak walecznie broni Violi Kołakowskiej – Wdał się w dyskusję z internautami

Wybierzecie się do kina?