Selena Gomez (27 l.) od dłuższego czasu unika randkowania. W styczniu 2017 roku Gomez kompletnie oszołomiła fanów, gdy wyszło na jaw, że spotyka się z The Weeknd, który zaledwie kilka miesięcy wcześniej rozstał się z długoletnią partnerką Bellą Hadid. Po tym, jak zdjęcia całującej się Sel i The Weeknd obiegły pierwsze strony wszystkich gazet plotkarskich Bella Hadid przestała obserwować parę na Instagramie. Nowy związek dwóch wokalistów wzbudzał niemałą sensację a fotoreporterzy nie odpuszczali ich na krok.

Selena Gomez wydała OŚWIADCZENIE na temat byłego chłopaka

Selena Gomez ponownie obserwuje Bellę Hadid na Instagramie

Selena Gomez od dwóch lat jest singielką, i jak napisała na swoim Instagramie, nigdy nie czuła się lepiej i na chwilę obecną nie zamierza wracać do randkowania. Wydaje się, że Sel nieoficjalnie ogłosiła pokój, ponieważ zaczęła ponownie śledzić 23-letnią modelkę na Instagramie. Czujni fani wypatrzyli, że kobiety obserwują się od 5 listopada 2019 r.

Selena spotykała się The Weeknd (29 l.) przez 10 miesięcy w 2017 roku. Ostatecznie piosenkarka zerwała z nim, aby wrócić do Justina pod koniec października, również 2017 rokuThe Weeknd, którego prawdziwe imię brzmi Abel Tesfaye – próbował naprawić sprawy z Bellą, z którą umawiał się przez 18 miesięcy, zanim rozstali się po raz pierwszy w listopadzie 2016 r. Jakiś czas później zauważono ich całujących się na Coachelli w kwietniu 2018 r. a później w Cannes. Wydawało się, że są na dobrej drodze i sprawy między nimi powoli przybierają pozytywny obrót. Ale to nie trwało długo. Ich napięte harmonogramy skutecznie ich rozdzieliły i na początku sierpnia 2019 r. para rozstała się ponownie. Wygląda na to, że związek pomiędzy Bellą i Ablem jest skończony na dobre a Gomez nie chce zgrzytów pomiędzy nią a Hadid

Seksowna i wolna Selena Gomez kusi na Instagramie

Myślicie, że Sel i Bella mogą się jeszcze zaprzyjaźnić?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Selena Gomez pokochała ten element garderoby, który nosi Anna Lewandowska (ZDJĘCIA)

Te buty kochają Justin i Hailey Bieber, Bella Hadid i wiele innych gwiazd. Wiemy, gdzie je kupić

Bella Hadid wciąż nie doszła do siebie. Wygląda coraz gorzej?