Bella Hadid (23 l.) szturmem podbiła świat modelingu. Hadid miała zdecydowanie lżejsze początki w branży, niż pozostałe dziewczyny. Szlaki przetarła jej starsza siostra, Gigi Hadid. Teraz obie są podziane przez rzesze nastolatek, jednak nie cichną spekulacje, że zrobiły kariery dopiero po zoperowaniu sobie twarzy.

Bella Hadid przekazała w darowiźnie 600 drzew z powodu troski o planetę!

Jakie operacje plastyczne miała Belli Hadid?

Bella Hadid mimo tak młodego wieku może poszczycić się naprawdę imponującą karierą. Urodziła się w Waszyngtonie, a wychowała w Los Angeles w Kalifornii jako córka dewelopera Mohamed’a Hadid z Palestyny ​​i holenderskiej modelki Yolandy Hadid. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 16 lat i zadebiutowała na New York Fashion Week w 2014. Jednak od 2010 roku mogliśmy zaobserwować niesamowitą transformację na twarzy Belli.

Dr Tijion Esho z The Esho Clinic w Londynie, nigdy nie pracowała z Bellą, ale postanowiła podzielić się opinią eksperta. Uważa, że Bella ​​miała plastykę nosa, podniesienia brwi, uniesienie kości policzkowych, oraz usuwanie pod policzkowego tłuszczu, aby jej twarz wyglądała na znacznie szczuplejszą.

Żadne z moich dzieci nigdy nie stosowało wypełniaczy ani botoksu – napisała na swoim Instagramie mama modelki, Yolanda Hadid

Bella Hadid naturalna piękność spod skalpela?

Aniołek Victoria’s Secret  promuje się na naturalną piękność, ale profesjonalni chirurdzy mają wątpliwości co do zdjęć Belli sprzed jej kariery modelki. Uważa się, że zabiegi, które miała Bella, to plastyka nosa, botoks, wypełniacze skórne (policzki i szczęka) i usuwanie płatków policzkowych.  

Gwiazda od zawsze była szczęśliwą posiadaczką filigranowej i szczupłej sylwetki, jednak to w jej rodzinie raczej dziedziczne. Mama Belli i Gigi w przeszłości również zajmowała się modelingiem. Na zdjęciach poniżej, które były robione ponad 9 lat temu, dziewczyna ma bardziej okrągłą twarz. Kształt jej nosa również wyraźnie się różni od tego, jaki ma obecnie. Usta również wydają się pełniejsze. Bella zawsze zaprzeczała, jakoby miała się poddać operacji plastycznej czy zastrzykom z wypełniaczami.

Ludzie myślą, że przeszłam szereg operacji plastycznych, zrobiłam to lub tamto. Możemy zrobić skan mojej twarzy. Boję się wkładania wypełniaczy do ust. Nie chciałabym zepsuć twarzy – powiedziała Hadid w jednym z wywiadów 

Mówi się, że nie ma ludzi brzydkich, tylko niedofinansowani. W przypadku Belli Hadid te stwierdzenie jest jak najbardziej aktualne.

Bella Hadid w kostiumie kąpielowym:

Bella Hadid

Fot.Forum/BACKGRID USA

Bella Hadid

Fot.Forum

Bella Hadid

Fot.Forum

Myślicie, że rzeczywiście poprawiała swój wygląd?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Te buty kochają Justin i Hailey Bieber, Bella Hadid i wiele innych gwiazd. Wiemy, gdzie je kupić

Bella Hadid szybko opuściła klub po tym, jak jej były The Weeknd pojawił się w tym samym miejscu!

Bella Hadid wciąż nie doszła do siebie. Wygląda coraz gorzej?