Bella Hadid (23 l.) jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek. Hadid podczas tygodni mody ma bardzo wiele pracy, gdyż większość liczących się projektantów chce zatrudniać popularne dziewczyny. Z okazji trwającego tygodnia mody w Paryżu Bella pochwaliła się na Instagramie znaczącymi znajomościami z branży.

Bella Hadid zaprzyjaźni się z córką Kate Moss?

W tym tygodniu napięty harmonogram Belli Hadid obejmował chodzenie po wybiegach dla Alexandre’a VauthieraJacquemus’a i Jeana Paula Gaultiera. Mimo to modelka wciąż znajduje czas, aby spojrzeć za kulisy niektórych z najbardziej elitarnych imprez modowych. 

Hadid udostępniła na swoim profilu zdjęcie w towarzystwie legendy modelingu – Kate Moss i jej młodszej kopi – Lily Moss. Bella wielokrotnie wspominała, że to właśnie Kate od zawsze była jej inspiracją.

Te zdjęcie dużo dla mnie znaczy – podpisała fotografię z ikoną modelingu Bella

Na fotografii widzimy trzy modelki: Bellę, Kate Moss i jej córkę – Lilę. Każda z nich jest ubrana w czarną stylizację. Z pewnością Lila Moss jest młodszą i bardziej naturalną wersją swojej mamy. Kate zyskała status legendy jeżeli chodzi o pracę w modelingu, jej córka z pewnością powtórzy sukces mamy.

Lila ma dopiero 17 lat a już teraz bierze udział w sesjach zdjęciowych dla największych domów mody. Nastolatka ma zadatki, by utrzymać się w ścisłej czołówce najlepiej zarabiających modelek na świecie.

Bella Hadid na jednym zdjęciu z Kate Moss i jej córką:

https://www.instagram.com/p/B7pDjISArbi/

Córka Kate Moss, Lila – ile ma lat, czym się zajmuje

Lila Moss ma 17 lat. Urodziła się w Londynie, a jej rodzicami jest słynna modelka Kate Moss i Jefferson Hack, który jest dyrektorem niezależnej firmy medialnej Dazed Media. Lila wyprzedziła Kaię Gerber, która również zaczęła bardzo wcześnie swoją przygodę z modelingiem. Moss już w wieku 16 lat miała podpisany wielki kontrakt z Marc Jacobs Beauty. Jeżeli chodzi o kwestie zawodowe, Lila na tej płaszczyźnie również może czuć się bezpieczna. Nastolatka jest związana z agencją modelek prowadzoną przez własną mamę. 

https://www.instagram.com/p/B6Ln0g_gZoK/

https://www.instagram.com/p/B7dVZ_CAjG7/

https://www.instagram.com/p/B0Q-cnDAzII/

Jak myślicie, Lila może zagrozić pozycji Belli Hadid?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bella Hadid wygląda jak Cruella De Mon. Modelka pokazała się w OGROMNYM futrze!

Kate Moss w NATURALNEJ odsłonie. Poznalibyście ją?

Kate Moss i jej 16-letnia córka Lila wyglądają jak bliźniaczki; to zasługa genów?