The Weeknd (30 l.) dodał na YouTube nowy teledysk do piosenki „Save Your Tears”,w którym artysta wygląda, jakby poddał się serii operacji plastycznych i miał wypełniacze w twarzy. W Internecie aż huczy na temat odniesień do jego ex, Belli Hadid (24 l.). The Weeknd w teledysku postanowił podsumować związek z supermodelką?

The Weeknd zdjął bandaże i szokuje – jego twarz zmieniła się NIE DO POZNANIA

The Weeknd z zoperowaną twarzą uderza w Bellę Hadid?

The Weeknd i Bella Hadid zaczęli spotykać się w 2015 roku. Ich związek był pełen wzlotów i upadków – przez kilka lat rozstawali się i po jakimś czasie wracali do siebie. Supermodelka i artysta po raz ostatni rozstali się w sierpniu 2019 r. Od tamtej pory sprytnie ukrywają swoje życie uczuciowe.

Bella Hadid i The Weeknd WPADLI na siebie podczas MTV VMA. Jak naprawdę wygląda ich relacja?

W sieci aż huczy od spekulacji fanów po tym, gdy obejrzeli najnowszy teledysk Abla do piosenki „Save Your Tears”. Wokalista śpiewa z zdeformowaną twarzą a Internauci są przekonani, że w ten sposób nawiązał do swojej ex, Belli Hadid.

Nie jest tajemnicą, że twarz modelki zmieniła się na przestrzeni lat. Hadid ma teraz inny kształt nosa, uniesione brwi, pełniejsze usta, czy szczuplejszą szczękę.

The Weeknd śpiewa o Belli Hadid?

Fani od kiedy teledysk został wypuszczony do sieci analizują każdy jego fragment. W komentarzach Internauci sądzą, że nowa twarz Abla ma być odpowiedzią na operacje plastyczne Belli Hadid.

  • Czy The Weeknd próbuje wyglądać jak Bella Hadid?

  • The Weeknd wyśmiewa Bellę Hadid i jej nową twarz po operacjach.

  • Bella Hadid dostała coś za skierowanie The Weeknd do swojego chirurga plastycznego? – czytamy.

https://twitter.com/souvenirgomezz/status/1346738005747388416?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1346738005747388416%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fhollywoodlife.com%2F2021%2F01%2F07%2Fthe-weeknd-bella-hadid-save-your-tears-plastic-surgery-music-video-tweets%2F

Hadid w jednym z wywiadów przyznała, że nie „poszła pod nóż”. Modelka dodała, że boi się powiększyć usta, a co dopiero mówić o innych zabiegach z użyciem wypełniaczy.

Myślicie, że Abel śpiewał o swojej ex?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bella Hadid ma KRÓTKIE BLOND włosy. Zmiana na plus?

Bella Hadid szybko opuściła klub po tym, jak jej były The Weeknd pojawił się w tym samym miejscu!

OMG! The Weeknd zmienił się NIE DO POZNANIA! (ZDJĘCIA)

The Weeknd i Bella Hadid na czerwonym dywanie.

The Weeknd i Bella Hadid na czerwonym dywanie. Fot.Forum.

Bella Hadid na zdjęciu z przeszłości.

Bella Hadid na zdjęciu z przeszłości. Fot.Forum.

The Weeknd w czerwonej marynarce i posiniaczonej twarzy.

The Weeknd, fot.Forum/Backgrid USA.