Niezliczona ilość fanów Beverly Hills 90210 na całym świecie dorastała, marząc o całowaniu Jasona Priestleya. Teraz jego ekranowa miłość, Jennie Garth, zastanawia się, jak to jest pocałować kanadyjskiego przystojniaka po raz kolejny ale 25 lat później.

JUŻ JEST! Czołówka serialu „BEVERLY HILLS, 90210”

Jennie Garth poci się na myśl o całowaniu z Jasonem Priestleyem!

47-letnia aktorka Jennie Garth z dobrą koleżanką z wspólnego serialu: Tori Spelling, wystąpiły w telewizyjnym show aby przesłuchać się nawzajem na żywo. Aktorki dyskutowały na temat całowania, ataków paniki i restartu.

Jennie Garth naciskana na to, czy nadal czuje silną chemię, która ich bohaterów, Brandona i Kelly, łączyła w programie z lat 90. – odpowiedziała, że ​​to dwa zupełnie różne doświadczenia… ale przyznała, że myśl o całowaniu Priestleya powoduje, że jest spocona!

Nie można porównać tych dwóch doświadczeń, ponieważ, jak powiedziałeś, jednym z nich był Brandon i Kelly, jeden to Jason i Jennie – mówi. Jeśli chodzi o chemię, Jason i ja razem pracujemy bardzo dobrze, i oboje staramy się wpasować. Więc nie dzieje się dużo dramatu ani żadnych dodatkowych rzeczy – dodaje Jennie Garth. Całowanie go było jak za dawnych czasów. Czułam się dokładnie tak samo. To jest jak jazda na rowerze – tego się nie zapomina. Ach, i sprawia, że możesz ​​się spocić!

Chcąc odwdzięczyć się Spelling podobnym pytaniem Jennie Garth zapytała ją, jak czuje się z tym, że musi pocałować Briana Austina Greena, w serialu.

Przez chwilę się denerwowałem! – wyznaje. Czułabym się mniej zdenerwowana, gdyby był to ktoś nowy. Pomyślałem: O rany. Co jeśli on pomyśli „Ooo, ta biedaczka spadła na dół!”

https://youtu.be/dTVUAC46qwg

Na pytanie jak aktorki czuły się z pomysłem wznowienia nagrań hitu z lat 90 Garth wyznała:

Nie byłam wcale pewna, czy ludzie przyjmą tę koncepcję. Cały ten pomysł z ponownym uruchomieniem. Byłam zdenerwowana, ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiono. Ale pamiętam, że cały czas mnie zachęcałeś (mowa o Tori Spelling). Miałabym atak paniki i powiedziałbym:„To nie zadziała. Nie spodoba im się to ”, ale wy mnie od samego początku uspokoiliście z tą wizją i powiedzieliście, że wszystko będzie dobrze

W serialu oglądać możemy Tori Spelling i Jennie Garth. W nowych odcinkach wystąpią również Jason Priestley, Shannen Doherty, Ian Ziering i Brian Austin Green. Zabrakło tylko Luke’a Perryego. Aktor zmarł kilka miesięcy temu.

Obie gwiazdy Beverly Hills 90210 przyznały z rozczuleniem, że podczas nagrywania czuwały nad nimi dwa anioły – zmarły w marcu Luke Perry i ojciec Tori Spelling, Aaron Spelling, który był producentem oryginalnego serialu i zmarł w 2006 roku.

Beverly Hills 90210

Tori Spelling, Jason Priestley, Gabrielle Carteris, Ian Ziering, Jennie Garth i Brian Austin Green. Fot.Forum/BACKGRID 

Tori Spelling i Jennie Garth ponownie na planie serialu Beverly Hills 90210. Aktorki filmują scenę przy basenie. Nowa seria 90210 nagrywana była w Vancouver, Canada.Fot.Forum/MEGAAGENCY
Jesteście ciekawi nowych odcinków? 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bohaterowie Beverly Hills 90210 w ZWIASTUNIE nowej serii; bardzo się zmienili? (VIDEO)

Tori Spelling przybita po śmierci Lukea Perryego, przyjaciela z lat Beverly Hills 90210

Śmierć Luka Perrego pokrzyżowała plany. Co dalej z Riverdale i Beverly Hills 90210?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Throwing it all the way back to #Kelly #Donna at the #peachpit Thank you @bh90210 @foxtv @popsugar @pepsi for such a fun night! This world is a crazy place and I feel so #grateful for my friends and family. We so appreciate all the love and support! Styled by @mandiline & @adeel_k Makeup by @jillpowellglam & @nikimetzmakeup Hair by @jenlourahair & @laurarugetti For reals....Could not do it without you loves! Tagged by @lovegalo ❤️ And the special love to @dirvla for his constant support and @raylolaray for eating way too many “mega burgers” with me (even tho they were vegan yay!)😘 & @clarinarina for telling us the time every 2 minutes, trying to keep us on schedule #rainman

Post udostępniony przez Jennie 💛 (@jenniegarth)

Sonda

poll-violet

Trwają zdjęcia do nowej serii kultowego serialu Beverly Hills 90210. Czekasz na nowe odcinki?

1

TAK <3 Nie mogę się doczekać! Uwielbiam ten serial i aktorów :)

2

Powinni dać sobie spokój. Nie lubię takich odgrzewanych kotletów...