Big Brother wzbudza coraz więcej emocji. Od skandali i wpadek, po życie osobiste uczestników programu. Magda Wójcik to najbardziej lubiana uczestniczka w Domu Wielkiego Brata. Internauci sugerują, że ma zrobione pośladki. Czyżby?

Magda Wójcik w Big Brother

Magda Wójcik to uczestniczka programu Big Brother. Do tej pory jest najbardziej lubianą uczestniczką nie tylko w programie – Internauci również uwielbiają jej styl bycia, szczerość, czy wrażliwość.

Kolejna WPADKA w Big Brother?! Nowa uczestniczka wiedziała KTO odpadnie z programu!

Magda ma 31 lat i pochodzi z Kielc. W wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji, studiowała Biotechnologię Żywności. Jej mama pracuje na uniwersytecie jako wykładowczyni, a tata jest lekarzem. Aktualnie Magda pracuje w Londynie w ekskluzywnym butiku z butami. Jej marzeniem jest stworzyć własną kolekcję ubrań.

Big Brother 2019. Uczestniczka spotkała się z rodziną. Produkcja teraz się tłumaczy…

Magda uwielbia spędzać czas na malowaniu się. Mimo permanentnego makijażu brwi dokładnie wykonuje make-up każdego dnia.

W Internecie pojawiły się pogłoski na temat tego, że to bliska koleżanka Maffashion. Magda Wójcik zna się również z uczestnikiem programu Warsaw Shore – Patrykiem Spikerem.

Magda Wójcik pupa

Nie da się ukryć, że pupa Magdy Wójcik wzbudza ogromne zainteresowanie. Magda uwielbia ją eksponować obcisłymi, przezroczystymi spodniami, przez które widać bieliznę. Uczestnicy programu również kilka razy zastanawiali się, czy Magda coś kiedyś trenowała. Igor, który jest bokserem przyznał, że niemożliwe jest, żeby miała taką pupę bez ćwiczeń.

Magda jednak milczy.

Justyna Żak w Big Brotherze zdradziła, że miała romans ze swoim szefem. Rozpłakała się na wizji

W sobotę uczestnicy programu bawili się nago pod prysznicem. Pod zamieszczonym zdjęciem na Instagramie Big Brothera Internauci debatują na temat pośladków Magdy Wójcik, które wyglądają jakby były „zrobione”:

Ale Magda ma big ass

Szkoda że sztuczna

Niestety na 100% ma tyłek zrobiony – brzmią komentarze.

Magda Wójcik na Instagramie

Magda Wójcik prowadzi Instagrama o nazwie magda.wojcik.bb. Gdy zaczynała swoją przygodę z programem Big Brother miała pięć tysięcy obserwujących, teraz jest ich już ponad 12 tysięcy! Na jej profilu można znaleźć wiele zdjęć sprzed lat. Widać, że Magda miała na nich mniejsze usta, co może sugerować to, że ma kwas hialuronowy. Jej figura również wygląda inaczej. To, czy ma implanty pośladków, czy nie – oceńcie sami! Zdjęcia z Instagrama Magdy Wójcik znajdziecie poniżej.