Blanka Lipińska od jakiegoś czasu jest w nowym związku, a jej wybrankiem jest niejaki Paweł Baryła – scenograf filmowy, który miał swoje 5 minut jako statysta w „365 Dni: Ten dzień” i pojawił się u boku Blanki na premierze jej nowego filmu w Nowym Jorku. Blanka nauczona jednak swoimi poprzednimi doświadczeniami, trzyma nowego partnera i swój związek z daleka od swoich social mediów, dlatego próżno szukać na jej Instagramie wspólnych fotek i romantycznych wyznań.

Blanka Lipińska zdradziła w czym jej NOWY PARTNER jest lepszy od poprzednich. Auć, zaboli Barona!

Blanka Lipińska wspomina związek z alkoholikiem

Teraz w rozmowie z Pomponikiem, Blanka Lipińska otworzyła się w temacie swoich poprzednich relacji, a konkretnie związku z partnerem-alkoholikiem. Pisarka wyznała, że po swoich niezwykle trudnych doświadczeniach została ekspertką od uzależnień:

Jestem specjalistą od uzależnień. Zostałam hipnotyzerem, ponieważ byłam z mężczyzną, którego bardzo kochałam, a był alkoholikiem i to takim ciężkim alkoholikiem. Życie z alkoholikiem to temat na długą rozmowę. Ustrzec się przed byciem współuzależnionym jest bardzo trudno.

Jednocześnie Blanka z żalem przyznała, że mężczyzna, z którym była był „zaje*istym kolesiem”, który zmagał się z bardzo niskim poczuciem własnej wartości i nie dostrzegał w sobie dobrych cech:

Wydaje mi się, że mogłam być jedną nogą na tamtym brzegu. Aczkolwiek zorientowałam się w porę i uciekłam. Ja po prostu uciekłam. Bardzo to przeżyłam, bo naprawdę facet, jeśli chodzi w ogóle o to, jaki był, to był zaje*istym kolesiem – jak nie pił! Bo jak pił, to dla odmiany był po prostu beznadziejny, a jemu się wydawało dokładnie odwrotnie. To było straszne, że gość jest tak zaje*isty, a w ogóle w to nie wierzy.

Na koniec Lipińska dodała, że w związku z alkoholikiem najtrudniej jest stać bezczynnie i patrzeć jak ukochana osoba z samego rana podchodzi do lodówki z trzęsącymi się rękami i łoi pół litra wódy z gwinta, a ty nie jesteś w stanie nic zrobić”. Jednocześnie podkreśliła, że w przeciwieństwie do wielu związków, w których partner mierzy się z uzależnieniem, w swojej relacji nie doświadczyła przemocy i agresji ze strony partnera:

Po prostu szedł spać i był bezużyteczny – wyjaśniła.

Trzy lata wcześniej w rozmowie dla magazynu „Viva!” Blanka przyznała, że wszyscy mężczyźni, z którymi się spotykała mieli problemy z alkoholem:

Kiedyś brałam sobie takich z problemami, bo musiałam ich uleczyć. Wtedy czułam się potrzebna. Prawie każdy mój chłopak był alkoholikiem. Nie wybierałam ich świadomie – powiedziała, jednocześnie przyznając, że dopiero hipnoza pomogła jej zrozumieć, że wybiera takich mężczyzn podświadomie.

Blanka Lipińska zaręczona? pokazała pierścionek!

pasekkozak