Blanka Lipińska przez kilka lat pracowała jako menadżerka klubu The Roof w słynnej Zatoce Sztuki, która z czasem okazała się miejscem, z którym lepiej nie być kojarzonym. W grudniu Archiwum X przeszukiwało teren przy dawnej Zatoce Sztuki, po tym, jak śledczy wznowili sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Kobieta zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku i do dziś nie została znaleziona.

Blanka Lipińska planuje kupić nie jeden, a DWA DOMY za granicą! Wiemy gdzie

Blanka Lipińska wciąż łączona z Zatoką Sztuki

Już dwa lata temu sprawę sopockiego klubu nagłośnił Sylwester Latkowski w filmie dokumentalnym „Nic się nie stało”, w którym przedstawiono wizerunek Blanki Lipińskiej:

Chciałabym powiedzieć tylko, że nigdy nie ukrywałam moich konotacji z „Zatoką Sztuki”, bo nigdy nie miałam nic do ukrycia. Gdybym pewnie miała, to na mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis, że byłam menedżerem klubów nocnych. No, każdy ma jakąś pracę. Byłam też menedżerem hotelu. W tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam i dlatego moje zdjęcie zostało użyte dwa razy – tłumaczyła wówczas Lipińska.

Blanka Lipińska zdradza, że miała STALKERA! „Był PRZERAŻAJĄCY”

Podkreślała, że samobójstwo dziewczynki, o którym była mowa w reportażu miało miejsce w marcu 2015 roku, a ona przeprowadziła się do Sopotu w lipcu 2015 roku.

Blanka Lipińska od kilku tygodni przebywa w Tulum, czyli tam gdzie Natalia Siwiec i jej rodzina. Internauci już insynuują, że wyjechała do Meksyku, żeby się ukrywać przed organami ścigania. Teraz pisarka dolała oliwy do ognia organizując Q&A na swoim Instagramie.

Prawdziwa tragedia u Blanki Lipińskiej – SPŁONĄŁ jej dom!

Odpowiedziała na pytanie dotyczące Zatoki Sztuki: „Ostatnio głośno jest o tobie w kontekście Zatoki Sztuki. Nie spędza ci to snu z powiek?”.

Śpię jak dziecko. Generalnie mnie bzdury nie ruszają – odpisała.

Kolejny obserwator zapytał: „Nie wk*rwiają ciebie ciągłe pytania o spalony dom? Każdy ciekawy, masakra…”.

Nikt o to nie zapytał poza Tobą – odpowiedziała.

Jak myślicie, Blanka Lipińska mówi prawdę?

Blanka Lipińska w nowej fryzurze fot. IG: blanka_lipinska

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Blanka Lipińska przyjaźni się z Natalią Siwiec

Blanka Lipińska przyjaźni się z Natalią Siwiec. IG: blanka_lipinska