Jakiś czas temu Blanka Lipińska pochwaliła się fanom w mediach, że kupiła dom w lesie, w którym mogłaby uciec od zgiełku życia w stolicy i od czasu do czasu zaszyć się wśród natury zdala od ludzkich spojrzeń. Jak przyznała, marzenie to narodziło się w niej w trakcie pandemii:

To było moje marzenie, które narodziło się w czasach pandemii. Ja wychowałam się w domu, bo moi rodzice mają dom i bardzo brakowało mi takiego miejsca, gdzie można uciec. Zaczęłam szukać, słabo mi szło i się akurat trafiło. To będzie miejsce, gdzie ja będę mogła odpiąć wrotki. Mam tam w pobliżu tylko jednego sąsiada.

Następnie w wywiadzie dla Jastrząb Post zdradziła, że jej nowa „leśna chatka” wymaga gruntownego remontu, jednak gra jest warta świeczki, ponieważ okolica wokół nieruchomości jest wprost przepiękna:

Teraz zaczynamy remont domu w lesie, to tam zwracam uwagę na to, aby było super przytulnie. Nie w stylu Lipińskiej. Myślę, że będzie to duże zaskoczenie dla wszystkich, jak ten dom będzie wyglądał. Teraz już mogę powiedzieć, że jestem dumnym posiadaczem ziemskim. Jest tam rzeczka, ma ze 3 metry, ale pływają w niej ogromne sumy, można się tam kąpać i są tam raki, co może sugerować, że woda jest tam bardzo czysta.

Z kolei w rozmowie z Plejadą, pisarka podkreślała, że nie będzie to jej stałe miejsce zamieszkania, a jedynie bezpieczna przystań, by raz na jakiś czas uciec z Warszawy, w której na co dzień mieszka w apartamencie:

Nie czarujmy się, to nie będzie dom, w którym zamieszkam, tylko dacza, do której będę uciekać z Warszawy. (…) To będzie bardziej imprezowe miejsce, w którego projektowaniu będę chciała uczestniczyć.

Od czasu do czasu na Instagramie Blanki Lipińskiej pojawiały się nowe detale w kwestii remontu gniazdka, a celebrytka niejednokrotnie podkreślała, że bardzo cieszy się ze swojego zakupu i nie może doczekać efektu końcowego. Niestety, jak się okazuje, radość nie trwała długo, a tuż przed samymi Świętami spotkała ją prawdziwa tragedia!

Blanka Lipińska planuje kupić nie jeden, a DWA DOMY za granicą! Wiemy gdzie

Dom w lesie Blanki Lipińskiej spłonął. Pisarka jest załamana

W nowej relacji na Instagramie Blanka poinformowała fanów, że jej dom w lesie spłonął. Lipińska przyznała, że nie potrafi udawać, że wszystko jest w porządku i bardzo przeżyła stratę swojej nieruchomości. Jednocześnie zapewniła, że w przyszłości zamierza odbudować zniszczony przez pożar dom:

Wiele zmartwionych wiadomości od was dostaję. Kochani, żyję. Chciałabym powiedzieć, że mam się dobrze, niestety – nie mam się dobrze, bo przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego tak bardzo się cieszyłam. Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się, jestem słaba w udawaniu. Nie umiem tego robić i nie chcę. Teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu. Wesołych świąt – dodała ze smutkiem.

IG: blanka_lipinska

IG: blanka_lipinska

IG: blanka_lipinska

IG: blanka_lipinska