Blanka Lipińska wyleciała na romantyczne wakacje z Baronem z okazji jej 35 urodzin. Para szczegółowo relacjonowała urlop na swoich profilach społecznościowych. Natomiast jednego nie powiedzieli…

Blanka Lipińska na wakacjach

Blanka Lipińska wspomina dawną fryzurę: Miało się piękne, długie, doczepione włosy

Blanka Lipińska i Baron nie chcieli powiedzieć, gdzie dokładnie wylecieli. Fani cały czas dopytywali „gdzie jest tak pięknie”. Para zapewniła, że po wyjeździe zdradzą, w jakim hotelu się zatrzymali.

Blanka Lipińska JEST W CIĄŻY?! Podobno Baron szaleje ze szczęścia, w końcu zostanie ojcem! AKTUALIZACJA

Urlop chyba dobiega końca. Pisarka dzisiaj pochwaliła się nazwą hotelu. Okazuje się, że Alek i Blanka wypoczywali w 5-gwiazdkowym hotelu Stella Island Luxury Resort & Spa na wyspie Kreta w Grecji.

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy 🇬🇷 @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne. Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci 🔞 Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność. Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca. Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy – spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu. Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy. Na pewno tu wrócimy  i to już niebawem – napisała Lipińska na Instagramie.

Polskie biura podróży oferują pobyt w tym hotelu już za ok 3 300 zł za osobę na 7 dni.

Blanka Lipińska ostro komentuje doniesienia o ciąży. „Nie rozumiem świata, w którym przyszło mi żyć”

View this post on Instagram

Pytacie o miejsce, w którym byliśmy 🇬🇷 @stellaislandcrete piękny, dopieszczony hotel wart swojej ceny. Miejsce absolutnie magiczne ✨ Z cudownymi widokami, świetną obsługą, DOSKONAŁYM jedzeniem i bez dzieci 🔞 Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte. Spędziliśmy tu nasze pierwsze, wspólne wakacje i to był idealny wybór. Poznaliśmy wspaniałych ludzi i poczuliśmy czym jest grecka gościnność 🙏🏼 Dziękuje @izaborkowska25 za znalezienie tego miejsca 💋 Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy – spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu 😂 Bawiliśmy się doskonale, a teraz czas brać się do pracy 💪🏼 Na pewno tu wrócimy 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ i to już niebawem 🔥😈🤟🏼 🇬🇷💙🇬🇷💙🇬🇷💙 I have many questions about the place where we stayed in Greece 🇬🇷 @stellaislandcrete is a really beautiful, pampered hotel well worth the money – truly amazing place ✨ Beautiful views, great service, EXCELLENT food and no kids!!! 🔞 You won't find loud entertainment here but there are small, exclusive concerts, yoga and 5 a'la carte restaurants. We spent here our first vacation together and it was a perfect choice. We met wonderful people and felt what Greek hospitality is 🙏🏼Thank you @izaborkowska25 for finding this place 💋 We got more than we expected – peace, privacy and extra few kilos 😂 We had a great time, and now it's time to go back and get to work. 💪🏼 We will definitely come back here 🇬🇷⛵️☀️🥗❤️ And it will be soon 🔥😈🤟🏼

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

 

 Stella Island Luxury Resort & Spa. Fot. Booking

Stella Island Luxury Resort & Spa. Fot. Booking

 Stella Island Luxury Resort & Spa. Fot. Booking

Stella Island Luxury Resort & Spa. Fot. Booking

 Stella Island Luxury Resort & Spa. Fot. Booking

Stella Island Luxury Resort & Spa. Fot. Booking