Blanka Lipińska (35 l.) jest w ciąży! Pisarka, która od kilku tygodni jest w bardzo intensywnym związku z Baronem (36 l.), jeszcze niedawno w rozmowie z Magdą Mołek zapewniała, że nie jest gotowa na dziecko. Tymczasem życie napisało dla niej zupełnie inny scenariusz.

Blanka długo ukrywała, że jest zakochana w Baronie. Ich związek rozkwitał na stronach portali plotkarskich, podczas gdy oni nie komentowali go ani słówkiem. W końcu Blanka w rozmowie z jednym z magazynów o gwiazdach potwierdziła, że jest z Aleksandrem.

Blanka Lipińska zdradza kolejne szczegóły z Baronem. Kto kogo PODERWAŁ?

Podczas kwarantanny Blanka i Baron spędzają czas razem. Lipińska relacjonuje na swoim Story, jak wyglądają ich dni i noce. Ostatnio para poszła spać o szóstej rano, bo całą noc… „sprzątała”.

Blanka gotuje ukochanemu, on gra dla niej na gitarze. Romantyczna sielanka trwa!

Blanka Lipińska ZASZALAŁA i zmieniła KOLOR włosów na kwarantannie

Podobno kreska na teście ciążowym zrobiła na Blance piorunujące wrażenie. Lipińska nie planowała zostać mamą tak szybko, ale – jak twierdzi jej znajomy – jest szczęśliwa, bo wie, że jeśli miałaby mieć dziecko, to tylko z takim facetem, jakim jest Aleksander. Blanka martwi się tylko, że lada dzień może poczuć nieprzyjemne symptomy ciąży – poranne mdłości i chwiejne nastroje, które zburzą nieco nastrój romantycznego uniesienia, jakiego doświadcza z Baronem.

Blanka Lipińska zdradziła, co zrobił Baron u niej w mieszkaniu

Jak się czuje Baron? Ponoć pęka z dumy! Aleksander jest czułym opiekunem i ma świetny kontakt z dziećmi nie ma więc wątpliwości, że będzie genialnym tatą!

Gratulujemy 🙂

 

AKTUALIZACJA, 1.04. godz. 21.40 

Tak, tak – ten news to nasz prima aprilisowy żart 🙂 Blanka i Baron kochają się, ale o dzieciach, póki co, CISZA 🙂

Ciąża Blanki Lipinskiej to prima aprilisowy żart

 

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, fot. forumgwiazd.com.pl / Forum

Baron

Baron, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Blanka Lipinska z rodzicami

Blanka Lipinska z rodzicami, fot. Aleksiej Witwicki / Forum

Baron, Tomson

Baron, Tomson, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Baron, Tomson

Baron, Tomson, SK:, , fot. Podlewski/AKPA