Blanka Lipińska (35 l.) niedawno świętowała urodziny. Z tej okazji pisarka postanowiła opublikować na Instagramie tajemniczy wpis, w którym przyznała – że otrzymała od Barona najpiękniejszy prezent, jednak nie zdradzi co to było. Fani natychmiast zaczęli spekulować, że wokalista podarował jej pierścionek zaręczynowy, a niektórzy nawet złożyli Lipińskiej gratulacje z powodu… ciąży. Blania zabrała głos i nie szczędziła ostrych słów.

Blanka Lipińska chce mieć DZIECKO z Baronem: Rozmawialiśmy o tym ostatnio

Blanka Lipińska ostro komentuje plotki o ciąży

Blanka Lipińska i Baron uchodzą za zgraną parę. Pisarka nie ukrywa, że jest bardzo zakochana. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z ukochanym a teraz spędzają wspólnie czas na romantycznych, greckich wakacjach.

Blanka Lipińska: „To całkowicie i nieodwracalnie zmieni moje życie”

Po urodzinach Blania napisała na profilu:

Ciągle zadajecie mi pytania, co dał mi w prezencie @alekbaron? Cóż…dał mi ogromną cześć siebie w sposób, w który potrafi najlepiej. Myślę, że pewnego dnia podzielimy się tym z Wami…pewnego dnia…ale jeszcze nie teraz – napisała.

Internauci natychmiast zaczęli spekulować, że może chodzić o pierścionek zaręczynowy, albo… ciążę. Tym bardziej, że Lipińska zdradziła w jednym z wywiadów, że rozmawiała z Baronem na temat dzieci. Wspólnie doszli do wniosku, ze byliby świetnymi rodzicami. Te stwierdzenie dodało oliwy do ognia i fani wysnuli własne wnioski.

Blanka widząc, ile w mediach pojawił się plotek postanowiła zabrać głos. Pisarka zrobiła to w typowym dla siebie stylu. Lipińska przyznała, że czasami nie rozumie świata, w którym przyszło jej żyć i wyjaśniła, jak sprawa ślubu wygląda z jej strony.

Blanka Lipińska NAGO opala się na plaży. Pisarka nie chce nierównej opalenizny

Odnośnie moich urodzin. Serio uważacie, że ciąża albo zaręczyny to prezent??? Jedno i drugie to deklaracja odpowiedzialności. To decyzja dwóch osób, a nie kwestia podarunku. To wspólnota, o której decyduje dwoje ludzi… Tak bardzo nie rozumiem świata, w którym przyszło mi żyć… Gdzie szczęście kobiety sprowadzane jest do ciąży albo małżeństwa – napisała na Instastory.

Jak myślicie, co może być taje,niczym prezentem od Barona? Może postanowił napisać specjalną piosenkę tylko dla Lipińskiej?

Piszcie w komentarzach swoje typy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska na wakacjach z Baronem wyznaje: „Nie sądziłam, że mogę być aż tak zakochana i aż tak kochać”

Blanka Lipińska świętuje 35. urodziny. W jej życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja

Blanka Lipińska planuje przeprowadzkę do większego apartamentu – robi miejsce dla Barona?

Zakochana para - Blanka Lipińska i Alek Baron.

Zakochana para – Blanka Lipińska i Alek Baron. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu. Fot.Instagram/blanka_lipinska.

Blanka Lipińska i Baron na romantycznym zdjęciu.

Blanka Lipińska i Baron. Fot.Instagram/blanka_lipinska.