Blanka Lipińska (35 l.) szturmem podbiła polskie księgarnie, by teraz robić rewolucję seksualną na ekranach kin. W Warszawie odbyła się oficjalna premiera długo zapowiadanego filmu „365 dni”, na podstawie powieści Lipińskiej o tym samym tytule. Autorka na ściance wyglądała obłędnie. Pojawiła się w projekcie sukienki wykonanej przez Patrycję Kujawę.

Blanka Lipińska o Massimo i kontrowersjach wokół 365 dni

Blanka Lipińska w sukni od Patrycji Kujawy na premierze „365 dni”

Blanka Lipińska jest autorką popularnej trylogii erotycznej „365 Dni„, „Ten dzień„, „Kolejne 365 dni„, która łączy w sobie klimat „Ojca Chrzestnego” i „50 Twarzy Greya„. Jednak jak zapewnia Lipińska, ekranizacja jej powieści jest znacznie pikantniejsza. Lipińska w wywiadach podkreślała, że na jej filmie będzie pokazany prawdziwy seks.

Jeszcze przed premierą film mierzył się z oskarżeniami o deprawowanie dzieci i młodzieży, a wszystko za sprawą plakatu promującego. 

Polska autorka długo czekała na ten wielki dzień. Nie ukrywała, że trochę się stresuje. W końcu miliony Polaków będzie mogło ocenić efekt końcowy wielomiesięcznej pracy całej ekipy. Reżyserią erotyku zajął się były chłopak Edyty Herbuś i bliski przyjaciel Blanki, Maciej Kawulski. Producentem filmu jest EKIPA – Ewa Lewandowska oraz Tomasz Mandes.

Blanka postanowiła przygotować się do premiery i odwiedziła Magdę Pieczonkę, która jest znaną makijażystką gwiazd. Autorka już wcześniej była malowana przez Magdę, która i tym razem stanęła na wysokości zadania robiąc Lipińskiej rozświetlający makijaż, który współgrał z jej kreacją.

Blanka Lipińska

Fot.Instagram/magdapieczonkamakeup

Blanka Lipińska

Fot.Instagram/magdapieczonkamakeup

Blanka na imprezach lubi zwracać na siebie uwagę. Prywatnie przyjaźni się z projektantką Patrycją Kujawą, która i tym razem uszyła dla niej zachwycającą sukienkę specjalnie na premierę filmu „365 dni”. Lipińska założyła na siebie wieczorową kreację, która miała gorset wyszywany kryształkami i dodatki z piór. Suknia w kolorze beżowym ma efektowne rozcięcie, sięgające praktycznie do biodra. Całość prezentowała się bardzo efektownie, a Blanka wyglądała olśniewająco.

Film „365 dni” będzie można obejrzeć w kinach już 7. lutego 2020 roku.

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska
fot. AKPA

Co myślicie o stylizacji Blanki?

Według nas wyglądała prześlicznie.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska o swoich rodzicach; „mama jest damą, ale jak trzeba…”

OMG! Blanka Lipińska dostała pracę w telewizji

Jakich dań polskiej kuchni nie lubi Michele Morrone? Blanka Lipińska opowiada o przygodzie z rosołem

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska
fot. AKPA

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska
fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

scena z: Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, fot. Baranowski/AKPA

fot. AKPA