Blanka Lipińska i Alek przez ponad pół roku w 2019 roku tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Niespodziewanie para zakończyła swój związek. W październiku 2020 roku mieli wspólnie wyjechać na wakacje, a koniec końców Lipińska udała się w samodzielną wycieczkę.

Blanka Lipińska i Baron znowu są razem? Siedzieli obok siebie przy stole!

Blanka Lipińska o Baronie

Blanka Lipińska i Baron rozstali się w burzliwych okolicznościach, a dziś każde z nich jest w nowym, szczęśliwszym związku. Jednocześnie nauczona na własnych błędach Blanka zdecydowała się trzymać swojego nowego partnera z dala od błysku fleszy i eventowych ścianek.

Blanka Lipińska zdradza, co zrobiła z gitarą Barona! Będziecie w szoku komu ją dała

Pisarka ostatnio pojawiła się w podcaście Żurnalisty, w którym przyznała, że musiała udać się na terapie po związku z gitarzystą.

Musiałabym powiedzieć, że poszłam na terapię przez Barona, natomiast tak naprawdę po tych trzech latach terapii mogę powiedzieć, że poszłam na terapię dzięki Alkowi. Jestem mu za to bardzo wdzięczna, że byłam w takim momencie swojego życia, że poszłam do Agaty i jestem wdzięczna, że nadal tam jestem i że nadal mogę z nią pracować. Dzięki temu w życiu moim i moich bliskich wydarzyło się bardzo dużo dobrych rzeczy – tłumaczyła.

Blanka Lipińska nakręci film o związku z Baronem?! „Kończę właśnie scenariusz kolejnego erotyka”

Następnie przyznała, że głównie problemem było jej niskie poczucie własnej wartości: Poczucie bycia niewystarczającą, o czym nie miałam zielonego pojęcia na przykład. Poczucie niewystarczalności powoduje w relacjach damsko-męskich popełniam błędy”. 

Gdyby nie to, nie byłabym w stanie stworzyć teraz tak wspaniałej, spokojnej relacji. Każdą swoją relację poprzednią po prostu rozwaliłam. (…) Ja byłam cały czas constans tak samo nienadająca się do związku, a wychodząca z założenia, że ja jestem idealnym partnerem – wyznała. 

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. AKPA/AKPA

HIT! Gwiazdor 365 dni Michele Morrone pokazał zdjęcia Blanki Lipińskiej BEZ RETUSZU

fot. Instagram: blanka_lipinska