Przyjaciele Aarona Cartera wciąż mówią o „podejrzanej” śmierci dziecięcej gwiazdy muzyki. 

Po tym, jak matka piosenkarza, Jane Schneck, opublikowała makabryczne nowe zdjęcia miejsca, w którym znaleziono ciało jej syna, Morgan Matthews i Bryan Cassidy powiedzieli amerykańskiemu serwisowi plotkarskiemu Page Six, że uważają, że śmierć młodszego brata Nicka Cartera wymaga dalszego zbadania jako „potencjalnego zabójstwa”.

Aaron Carter miał niezdrową obsesję na punkcie Nicka Cartera

Zawsze miał paranoję, że ludzie go ścigają lub [że] ktoś go ściga […] To jak znaleziono ciało Aarona też wzbudziło moje podejrzenia, ponieważ pomyślałem: Chwileczkę, czy był paranoikiem, czy nie? Nie chcę wskazywać palcami, ale to po prostu się nie sumuje, wyznał Cassidy.

Śmierć Aarona Cartera była zabójstwem?

Zaś Morgan Matthews, który pracował jako menedżer piosenkarza twierdzi, że Aaron Carter przebywał „z  niewłaściwymi ludźmi” i często mówił o swojej paranoi, gdy obaj pracowali razem nad muzyką.

Są ludzie, którzy mnie ścigają, potrzebuję pomocy, muszę wydostać się z tego miasta […] Próbował odejść. Jego dom był na sprzedaż przez długi czas, wyznał Matthews.

Manager Aaron Cartera mówi o jego ostatnich dniach przed śmiercią

Aaron Carter został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii w listopadzie 2022 roku, otoczony puszkami ze sprężonym powietrzem i opakowaniami po lekach na receptę. Oficjalna przyczyna śmierci nie została jeszcze podana. Wykluczone jednak zostało utonięcie z powodu braku wody w płucach.