Menadżer Aarona Cartera dał wgląd w to, w jakiej kondycji był młodszy brat Nicka Cartera na kilka dni przed śmiercią. Okazuje się, że celebryta była w bardzo złym stanie.

Aaron Carter miał niezdrową obsesję na punkcie swojego brata Nicka Cartera

Aaron Carter w złym stanie na kilka dni przed śmiercią

Prawie dwa tygodnie po tym, jak piosenkarz został znaleziony martwy w swoim domu w Kalifornii, jego menedżer Taylor Helgeson opowiada, jak „chudy” i „ekstremalnie zmęczony” był podczas ich ostatnich spotkań.

Wyglądał, jakby trzeba było się nim zaopiekować – powiedział Taylor Page Six w wywiadzie opublikowanym 17 listopada.

Chociaż Aaron „fizycznie nie wydawał się w porządku”, Taylor zauważył, że artysta  był psychicznie „podekscytowany” i miał wiele pomysłów na swoją karierę w chwili śmierci, w tym plany dotyczące nowego albumu.

Był bardzo świadomy tego, co ludzie od niego wymagali – powiedział Taylor, dodając: Było wiele rzeczy które się działy, a Aaron wyglądał na kogoś kto dobrze sobie radzi samodzielnie.

Nie żyje młodszy brat Nicka Cartera. Aaron Carter Miał 34 lata

Aaron zmarł 5 listopada w wieku 34 lat, pozostawiając przyjaciół i rodzinę, w tym starszego brata Nicka Cartera, siostrę bliźniaczkę Angel Carter i 11-miesięcznego syna Prince’a, którego dzielił z byłą narzeczoną Melanie Martin. Jego przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Według Taylora nie ma natychmiastowych planów pośmiertnego wydania muzyki Aarona, chociaż na pewno będzie starał się, aby została wydana, aby finansowo przynieść korzyści chłopcu zmarłej gwiazdy, gdy nadejdzie czas.

Jak wyjaśnił Taylor: „W tej chwili przeżywamy żałobę i nie interesują nas projekty – podsumował.

Atlantic City, NJ -Forum

aaron-carter-pt-04-wynik

aaron-carter-pt-wynik