Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański we wrześniu 2020 r. powitali na świecie syna Bastiana. Jakiś czas później para rozstała się w atmosferze skandalu, a na jaw wyszły nie tylko zdrady Fabijańskiego, ale również romans Maff z tajemniczym Mateuszem, operatorem kanału „Z Dvpy” i wschodzącą gwiazdą rapu, który na Instagramie figuruje jako „Blu3aby”. Choć Maffashion nigdy oficjalnie nie potwierdziła związku, chętnie jeździła z Mateuszem na wakacje i miał on dobre relacje z jej synkiem, co potwierdził nawet sam Fabijański, gdy zapytaliśmy go, czy nie przeszkadza mu fakt, że Maff przedstawiła dziecku nowego chłopaka:

Nie, nie mam [z tym żadnego problemu – przyp. red]. Wierzę, że Bastek ma i będzie miał w nim fajnego kumpla.

TYLKO U NAS! Sebastian Fabijański o nowym partnerze Maffashion: „Wierzę, że Bastek będzie miał w nim fajnego kumpla”

I choć Maff nigdy oficjalnie nie potwierdziła tego, co łączy ją z Mateuszem „Blue Baby”, kilka dni temu media nieoczekiwanie obiegła wieść o ich rozstaniu. Jak zdradził tajemniczy obserwator Pudelka, rozstanie miała zainicjować sama Julia, która jak podkreślono, nieszczególnie rozpaczała po zakończeniu związku:

To prawda, rozstali się. Maffashion nie chce komentować rozpadu relacji. Nic dziwnego, bo nigdy publicznie nie potwierdziła związku i trzymała go z dala od mediów. Julia jest teraz szczęśliwa.

Zupełnie inne zdanie w temacie miał Mateusz, który na Instagramie opublikował swoją wersję wydarzeń. Podkreślił w niej, że to on rzucił Maffashion, a nie na odwrót oraz nawiązał do Sebastiana Fabijańskiego, sugerując, że Julia prezentowała ex-partnera w złym świetle i Mateusz jest mu winny przeprosiny:

A mój „informator” mówi:
Blue Baby decyzję (!) o rozstaniu podjął miesiąc temu… Nie była ona łatwa. Głównie ze względu na synka Julii, z którym miał super kontakt. Niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zbudować sami. Mateusz uważa również, że najbardziej zabawne jest to, że ten „zły” Fabijańsk wydaje się nie być tym, kim Julka próbowała wmówić mu, że jest. „W związku z tym, że ślepo powielałem te negatywną narrację przeciwko Sebastianowi, czuję, że powinienem o tym wspomnieć. A nawet przeprosić.

Maffashion wypoczywa w Grecji z Mateuszem, operatorem kanału „Z Dvpy”?!

Mateusz „Blue Baby” dostał pismo od prawnika Maffashion!

Teraz okazuje się, że Maffashion bardzo nie spodobało się uzewnętrznianie ex-partnera w social mediach. „Blue Baby” opublikował relację na Instagramie, którą rozpoczął enigmatycznym wstępem:

Hejka, ponieważ część z was wie, że jestem miłośnikiem języka polskiego, uważam, że opiewa on w piękne słowa, chciałem wam dzisiaj przybliżyć definicję hamartii – winy tragicznej, czyli sytuacji, w której osoba chcąc uniknąć konsekwencji pewnego biegu zdarzeń, wykonuje działania prowadzące dokładnie do niego.

Następnie opublikował zrzut ekranu ze swojej skrzynki mailowej, na którą wpłynął mail informujący o… piśmie sądowym od Julii:

Szanowny Panie, działając w imieniu Julii Kaczyńskiej w załączeniu przesyłam pismo.

Jednocześie ex Maff wytknął błąd prawnika:

Kaczyńska? Nie znam – napisał, po czym dodał: Zaprawdę powiadam wam, dostałem pismo od jakiejś Kaczyńkiej

Myślicie, że tak jak w przypadku rozstania z Fabijańskim, cała drama rozegra się poza mediami?

IG: blu3aby

IG: blu3aby

IG: blu3aby

Maffashion sprzedała dom, który budowali z Fabijańskim. Mówi o przeprowadzce do nowego lokum

pasekkozak

Bastek idzie do przedszkola! Maffashion zdradza, czy jest gotowa na jego pierwsze miłosne podboje

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Niemiec/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Julia Kuczyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA