Maffashion, czyli Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik z kanału „Abstrachuje” spotykali się od 2015 roku. Byli nawet zaręczeni, aż nagle w październiku 2019 roku ogłosili rozstanie. Wówczas influencerka i youtuber wrzucili na Instagram dość zabawne nagranie: przy sushi poinformowali, że właśnie się rozstali:

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi… – powiedziała Maff.

Maffashion i Czarek Jóźwik ROZSTALI SIĘ! O zerwaniu opowiedzieli na Instagramie

Maffashion o nowej dziewczynie Czarka

Krótko po ich rozstaniu wyszło na jaw, że Maffashion jest z Sebastianem Fabijańskim i oczekują dziecka. Mimo tego można było zauważyć w mediach społecznościowych, że Julia nadal widuje się z Czarkiem i jego nową dziewczyną na wspólnych imprezach. Youtuber od półtora roku spotyka się z dość młodą influencerką Julią Zawadzką.

Maff ostatnio zorganizowała Q&A na Instagramie. Jeden z internautów zapytał Julię, co sądzi o nowej dziewczynie Czarka.

Co sądzisz o nowej dziewczynie Czarka? Nie czujesz przy nich dyskomfortu? – brzmi pytanie. 

Maffashion powiedziała, jak wygląda jej relacja z Czarkiem Jóźwikiem: „Kilka razy nawet się widzieliśmy”

Kuczyńska nie miała problemu z odpowiedzią. Uważa, że z Czarkiem tworzą świetną parę, ale nie ukrywa, że czuje się przy nich dziwnie:

Julię poznałam. Kilka wspólnych imprez zaliczyliśmy razem. Także ostatnią Wigilię z przyjaciółmi. Super z nich para. Życzę wszystkiego, co najlepsze!. Pasują do siebie idealnie. Dyskomfortu nie czuję. Ale zawsze jest jakoś tak… Sama nie wiem… To dziwne uczucie – dodała.

Maffashion pokazała wykończony już dom. Bastek ma gdzie biegać!

Maffashion zdradziła, czy ma kontakt ze swoim ex.

Maffashion zdradziła, czy ma kontakt ze swoim ex. Fot.Instagram/czarek_.

Maffashion i Czarek Jóźwik gdy byli parą.

Maffashion i Czarek Jóźwik gdy byli parą. Fot.Instagram/czarek_.

Maffashion pozuje na ściance.

Julia Kuczyńska,fot. Krzemiński Jordan/AKPA.