Borys Szyc (42 l.) nie posiada się ze szczęścia. Aktor razem z żoną, Justyną Nagłowską świętowali pierwsze urodziny syna Henryka. Na Instagramie Borysa pojawiły się zdjęcia chłopca z jego pierwszej imprezy urodzinowej. Trzeba przyznać, że Henio to kopia taty.

Borys Szyc świętuje 42 urodziny. Pokazał swoje stare zdjęcia, a żona składa mu wzruszające życzenia

Borys Szyc świętuje 1. urodziny syna

Rok temu życie Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej zmieniło się. Para doczekała się pierwszego, wspólnego dziecka. Dali mu na imię Henryk – chłopiec dostał imię po pradziadku. Szyc, jak i Nagłowska chętnie publikują fotki synka w mediach społecznościowych. Na pierwszy rzut oka widać, że Henio to wykapany tata.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska o szczegółach porodu. „Było nerwowo do ostatniej minuty”

Aktor nie ukrywa, że tacierzyństwo bardzo go zmieniło. Opublikował na Instagramie zdjęcia z imprezy urodzinowej Henia i opatrzył je wzruszającym opisem. Podziękował również swojej ukochanej za trudy macierzyństwa.

Pojawił się rok temu w pierwszy dzień wiosny. I choć padał dziś śnieg, patrząc na niego jest nam bardzo ciepło w sercu. Rok w pandemii Heniutku…przeszliśmy go dzięki Tobie z uśmiechem na ustach. Dziękuję ci kochanie @jus_naglowska za ten cud, który wydałaś na świat, za Twoją czułość, opiekę i wysiłek. Rośnij zdrowy kochany synku! Dziękujemy Ci za Twój uśmiech! Jesteś naprawdę gość – napisał szczęśliwy tata.

Można zauważyć, że para postawiła na modne pastelowo niebieskie i brązowe balony. Nie mogło oczywiście zabraknąć w tym dniu prezentów. Mały Henio był bardzo szczęśliwy. Uśmiech nie schodził mu z ust.

Oprócz prezentów na stole pojawił się duży tort. Fani w komentarzach składali życzenia urodzinowe młodemu solenizantowi.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska w rodzinnym gronie świętowali urodziny syna.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Borys Szyc został OJCEM. Pokazał zdjęcie z dzieckiem

Borys Szyc opublikował zdjęcie syna na Instagramie

Justyna Nagłowska pokazała nowe zdjęcie syna i zdradziła, do kogo jest bardziej podobny mały Henryk

Impreza urodzinowa syna Borysa Szyca.

Impreza urodzinowa syna Borysa Szyca. Fot.Instagram/borys.szyc.

Borys Szyc z synem Henrykiem.

Borys Szyc z synem Henrykiem. Fot.Instagram/borys.szyc.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zorganizowali synkowi imprezę urodzinową.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zorganizowali synkowi imprezę urodzinową. Fot.Instagram/borys.szyc.