W życiu Borysa Szyca dzieje się bardzo dużo. W listopadzie ubiegłego roku okazało się, że on i jego partnerka Justyna Jager-Nagłowska spodziewają się dziecka. Kilka miesięcy później, para pobrała się.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie urządza osobnego pokoju dla dziecka

Borys Szyc został ojcem!

Teraz małżonkowie mogą się cieszyć obecnością dziecka. Żona aktora jest już po porodzie, o czym Szyc poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor wyjaśnił, że dziecko urodziło się już kilka dni temu, a cała rodzina jest już w domu. Borys Szyc zdradził też imię syna. Nie jest ono przypadkowe.

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki… A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi – napisał Szyc.

View this post on Instagram

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki… A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi❤️🙏 #witamyhenryka #czesc #zdrowko #parówko #siema #superpachne #chcemleka #newlife #henryisindahouse #purelove❤️ #miłośćwczasiekwarantanny

A post shared by Borys Szyc Official (@borys.szyc) on

ZOBACZ TEŻ:

Hailey Bieber szczerze o antykoncepcji – czy planuje dziecko z Justinem?

Małgorzata Rozenek wybrała rodziców CHRZESTNYCH dla dziecka

Borys Szyc odpowiada na materiały TVP: Jestem dumny z tego, że przestałem pić