Justyna Nagłowska (38 l.) i Borys Szyc (41 l.) dwa tygodnie temu zostali rodzicami. 21 marca na świat przyszedł ich syn Henryk. Nagłowska relacjonowała prawie całą ciążę na Instagramie a teraz pokazała najnowsze zdjęcie dziecka. Oprócz tego, że mały Henryk rośnie jak na drożdżach, Justyna wyjawiła do kogo jest bardziej podobny. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliście.

Borys Szyc ponownie zostanie tatą! Justyna Nagłowska spodziewa się dziecka (FOTO)

Syn Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej – do kogo jest podobny?

Justyna Nagłowska i Borys Szyc są świeżo upieczonymi rodzicami. Nagłowska na Instagramie dodała najnowsze zdjęcie synka i podpisała je wzruszającym opisem. Podkreśliła, że pojawienie się na świecie Henryka całkowicie zmieniło ich życie. Dziennikarka przyznała, że przekonała się jak to jest kochać miłością matczyną i bezwarunkową.

Nawet największy twardziel i samiec alfa mięknie, gdy trzyma w rękach swoje dziecko. Tak samo było w przypadku Borysa Szyca. Justyna zdradziła, że aktor jest zakochany w małym Henryku i wycałowuje każdy centymetr swojego syna.

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jak normalnie? Dla każdego inaczej. (…) U nas wszystko zweryfikował Henio. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro. Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim sprawdzając czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję – podpisała zdjęcie syna Justyna

View this post on Instagram

Tylko On teraz daje nam nadzieję, że kiedyś będzie jeszcze normalnie. Jak normalnie? Dla każdego inaczej. I pewnie sporo się zmieni w naszym postrzeganiu normalności. U nas wszystko zweryfikował Henio. Pojawił się na świecie w tym dziwnym i trudnym czasie, żeby nieść nadzieję na lepsze jutro (kiedykolwiek to jutro nie nastąpi…) Jest taki malutki, taki bezbronny, a daje nam teraz tyle siły i wiary. Kocham go tak czysto, tak szalenie, że łzy często płyną mi po policzkach, kiedy na niego patrzę, kiedy co jakiś czas pochylam się nad nim sprawdzając czy na pewno wciąż tu jest, sprawdzając czy oddycha. Kiedy patrzę na jego tatę, całującego każdy centymetr jego ciałka i trzymającego go w swoich silnych, męskich rękach. Urodził się, jest z nami i niesie nadzieję. Heniuszek ❤️ #synek #miłość #nadzieja #siła #wiara #cudnarodzin #kocham #macierzyństwo

A post shared by 🙈🙊🙉🇵🇱 (@jus_naglowska) on

Fanów w sekcji komentarzy również zachwycił widok małego Henryka. Posypały się gratulacje i życzenia zdrowia dla całej rodzinki.

Przepiękny, trzymajcie się w zdrowiu.

Boziuniu! Jaki blondas.

Jeden z obserwatorów postanowił zapytać, czy rodzice zastanawiali kogo bardziej przypomina mały Heniu?

Do kogo jest ON podobny ?! Czy macie to już ustalone? – zapytał jeden z Internautów

Wszyscy mówią, że my jesteśmy do siebie podobni jak brat i siostra więc Henio jest podobny do nas – opowiedziała Justyna

Justyna i Borys spotykają się od 7 lat, na ślub zdecydowali się w tym roku. Akor przyznał, że ten związek zmienił go o 180 stopni, a Justyna pomogła mu z jego uzależnieniami.

Życzymy dużo zdrowia dla świeżo upieczonych rodziców, jak i małego Henia

ZOBACZ WIĘCEJ:

Borys Szyc został OJCEM. Pokazał zdjęcie z dzieckiem

Jennifer Lopez pochwaliła się talentem wokalnym syna. Chłopiec uczył się od najlepszych

Były mąż księżnej Camilli ma koronawirusa – uczestniczył w tym samym wydarzeniu, co ona

 Borys Szyc i ciężarna Justyna Jeger-Nagłowska na premierze filmu.

scena z: Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

 Świeżo upieczeni rodzice, Borys Szyc i Justyna Jeger-Nagłowska.

scena z: Borys Szyc, Justyna Jeger-Nagłowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA