Borys Szyc kończy dzisiaj 42 lata. To jeden z najbardziej utalentowanych polskich aktorów. Na koncie ma wiele wybitnych ról i gdyby mieszkał w Hollywood, to miałby już Oscara. Jeden z wykładów aktora w Akademii Teatralnych w Warszawie powiedział, że taki student jak Szyc zdarza się raz na 10 lat.

Borys Szyc świętuje 42 urodziny

Sylwester Latkowski o SMS do Borysa Szyca. Jak się z tego wytłumaczył?

Borys Szyc niestety w pewnym momencie za bardzo posmakował show-biznesu. Z utalentowanego aktora zszedł na celebrytę-skandalistę. Przez jakiś czas zmagał się z alkoholizmem, czego się nie wstydzi i głośno o tym mówi.

Na szczęście poznał obecną żonę Justynę Nagłowską, która uratowała go przed tragedią: „Kiedy poznałam Borysa nadużywał alkoholu. Oboje przeszliśmy terapię. Każdy swoją, ja dla osób współuzależnionych… Zresztą osoba współuzależniona, jak się później dowiedziałam, często pomaga w piciu. Moim głównym zadaniem było pilnowanie, żeby Borysowi wszystko uchodziło na sucho. Kryłam go jak się dało. Kobiety często za punkt honoru biorą wybielanie pijanych mężów. A to niestety droga donikąd” – wyznała w „Gali” Nagłowska.

Partnerka Borysa Szyca szczerze o chorobie aktora – początki były ciężkie. „Kryłam go jak się dało”

Para pobrała się pod koniec ubiegłego roku, a 20 marca powitali na świecie syna Henryka. Teraz tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Justyna Nagłowska z okazji urodzin męża złożyła publicznie wzruszające życzenia na Instagramie. Pokazała fotografie dotąd niepublikowane z ich wspólnych wakacji.

Kochany mężu! Z okazji Twoich urodzin, życzę Ci jak co roku zdrowia! Mamy tyle planów i marzeń, że po prostu nie masz wyboru- musisz być silny i zdrowy. A tak poza tym, chciałabym Ci życzyć, żebyś zawsze mógł być sobą, czuć się wolny, spełniony i kochany i z tego miejsca pragnę nieskromnie dodać, że zamierzam mocno przyłożyć rękę do tych życzeń i zabezpieczyć Cię w tych obszarach 🙂 Życie u Twojego boku, jest jak najpiękniejsza podróż, która pozwala się rozwijać, poznawać to, co nieznane, rozmawiać w każdym języku, czuć najgłębiej i kochać najmocniej. Życzę Ci kolejnych pięknych podróży, za którymi tak tęsknisz, po tym nowym, dziwnym zmienionym świecie. Pojadę z Tobą na koniec świata. Dziękuję Ci za to, że jesteś blisko. Kocham Cię, sto lat!!!. Twoja żona – napisała Justyna.

Borys Szyc skomentował, że „nie mógł mieć lepszego towarzysza na tą podróż..„.

View this post on Instagram

Kochany mężu! Z okazji Twoich urodzin, życzę Ci jak co roku zdrowia! Mamy tyle planów i marzeń, że po prostu nie masz wyboru- musisz być silny i zdrowy ❤️ A tak poza tym, chciałabym Ci życzyć, żebyś zawsze mógł być sobą, czuć się wolny, spełniony i kochany i z tego miejsca pragnę nieskromnie dodać, że zamierzam mocno przyłożyć rękę do tych życzeń i zabezpieczyć Cię w tych obszarach 🙂 ❤️Życie u Twojego boku, jest jak najpiękniejsza podróż, która pozwala się rozwijać, poznawać to, co nieznane, rozmawiać w każdym języku, czuć najgłębiej i kochać najmocniej. Życzę Ci kolejnych pięknych podróży, za którymi tak tęsknisz, po tym nowym, dziwnym zmienionym świecie. Pojadę z Tobą na koniec świata🌍 Dziękuję Ci za to, że jesteś blisko ❤️Kocham Cię, sto lat!!! 🌟. Twoja żona. ❤️❤️❤️❤️❤️#urodziny #mążiżona #podróżżycia #miłość @borys.szyc

A post shared by Justyna Szyc-Nagłowska (@jus_naglowska) on

Z kolei aktor na swoim profilu poddał się refleksji w dniu swoich urodzin. Przyznaje, że jest szczęśliwy i wdzięczny za wszystko. Pochwalił się zdjęciami swojej rodzinki i córki Soni z poprzedniego związku.

A jeszcze tak niedawno byłem na tej plaży i miałem mnóstwo blond włosów… time is a trick. Jestem tu i teraz i jest mi dobrze. Jestem wdzięczny za całą miłość, która mnie otacza i za ludzi, którzy dobrze mi życzą. Dziękuje za wszystkie życzenia! 42 i liczę na więcej… otwieram kolejny rozdział. Ileż tu nowych planów i marzeń. Zdrowia tylko, resztę załatwimy – napisał Szyc.

Borys Szyc został OJCEM. Pokazał zdjęcie z dzieckiem

Borys Szyc zadebiutował na ekranie w filmie Kingsajz w 1987 roku. Znany z takich produkcji jak: Testosteron, Vinci, Job, czyli ostatnia szara komórka, Wojna polsko-ruska, Zimna wojna i Symetria. Dużym sukcesem okazał się też serial „Oficer”, w którym zagrał główną rolę.