W listopadzie Borys Szyc i Justyna Nagłowska poinformowali, że spodziewają się narodzin dziecka. Od kilku tygodni mogą już cieszyć się obecnością syna. Na świecie powitali Henia, który dostał imię po pradziadku. Chłopiec urodził się w nietypowych okolicznościach, w czasie pandemii.

Justyna Nagłowska pokazała nowe zdjęcie syna i zdradziła, do kogo jest bardziej podobny mały Henryk

Szyc i Nagłowska o szczegółach porodu

Jak zatem wyglądał poród? Borys Szyc i Justyna Nagłowska w wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” przyznali, że nie tak wyobrażali sobie dzień, w którym urodził się ich syn. Choć mieli wszystko zaplanowane, to pandemia pokrzyżowała te plany.

Na pewno było to okupione większym stresem niż normalnie. Poród i tak jest wydarzeniem dosyć stresującym w życiu rodziny. A tutaj ta niepewność, co będzie. Strach przed wyjściem do szpitala, też był duży – powiedziała Nagłowska.

Borys Szyc chwali się osiągnięciami córki. Sonia to CAŁY TATA!

Jak się okazało, kobieta rodziła też w innym szpitalu niż sobie to zaplanowała, a dodatkowo, nie mógł jej towarzyszyć mąż. Choć fizycznie go zabrakło, to Justyna i tak mogła liczyć na jego wsparcie, bo cały czas byli na łączach.

Lubimy mieć poukładane plany i mieliśmy wszystko bardzo dokładnie poukładane, jak to będzie. Że urodzimy razem, że urodzimy akurat w tym szpitalu, no i nie urodziliśmy. Razem też prawie się nie udało. Wszystko było nerwowo do ostatniej minuty. Justyna była na tyle wytrzymała i przeszła przez to z jakąś moją pomocą zdalną i się udało wszystko – poinformował Borys Szyc.

ZOBACZ TEŻ:

Borys Szyc POGRĄŻYŁ kolegów – aktorów grających w TVP

Borys Szyc o wyjściu z alkoholizmu: Pewnie byłby to kolejny dzień, który spędzam w łóżku, wyglądając jak menel i nie odbierając telefonów od tych którzy się o mnie martwią

TE gwiazdy kiedyś nazywały się inaczej! Adam Adamonis, Wojciech Amaro i inni, którzy ZMIENILI nazwiska