Brad Pitt (56 l.) odebrał nagrodę dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w „Pewnego razu w Hollywood” na gali National Board of Review Annual Awards. Bradley Cooper wręczył Pitt’owi nagrodę. Podczas przemówienia Brad ujawnił, że to Cooper jest tym, który zachęcał go do trzeźwości w najtrudniejszych chwilach.

Brad Pitt chyba za MOCNO zażartował z Quentina Tarantino. Jego wypowiedź wywołała poruszenie

Bradley Cooper namawiał Brada Pitta do trzeźwości

Brad Pitt jakiś czas temu bardzo pogubił się w życiu. Medialny rozwód z Angeliną Jolie okazał się wycieńczający. Na domiar złego aktor od jakiegoś czasu zmagał się z alkoholizmem, co w pewnym stopniu przyczyniło się do rozpadu ich związku.

Przyjmując nagrodę wręczaną mu przez kolegę z branży, ale i w życiu prywatnym prawdziwego przyjaciela –  Bradley’a Cooper’a. Pitt wspomniał, że Bradley był wcześniej ze swoją dwuletnią córką, Leą De Seine Shayk Cooper, zanim udał się na ceremonię wręczenia nagrody.

Stałem się trzeźwy z powodu tego faceta i od tamtej pory każdy dzień jest szczęśliwszy. Kocham cię i dziękuję – powiedział Pitt w stronę publiczności

Pitt w przeszłości mówił otwarcie o swoim uzależnieniu, ale rzadko robił to przed kamerami i tłumem elit z branży. Po raz pierwszy zdradził, że to aktor zachęcał go do pozostania w trzeźwości i motywował w chwilach słabości. Nikt nie spodziewał się, że między nimi wytworzyła się aż tak mocna przyjaźń.

Brad Pitt w Anonimowych Alkoholikach

Brad dokładnie opowiedział o swoich zmaganiach z alkoholizmem podczas szczerego wywiadu dla magazynu Interview w zeszłym roku. Aktor powiedział, że uzależnienie było nieudaną próbą „ucieczki”. Pitt spędził półtora roku w Anonimowych Alkoholikach, po rozstaniu w 2016 roku z Angeliną Jolie. Aktor zapewnia, że od tego czasu pozostaje trzeźwy.

Brad Pitt

Fot.Forum

ZOBACZ WIĘCEJ:

Bradley Cooper PAKUJE na siłowni, kiedy Irina Shayk jest na spacerze z córką

Brad Pitt w końcu wyznał, co go łączy z Jennifer Aniston!

Lady Gaga wyznała prawdę o relacji z Bradleyem Cooperem! Oszukaliśmy wszystkich

Brad Pitt

Fot.Forum/BACKGRID USA

Bradley Cooper Irina Shayk

Fot.Forum