Brad Pitt (59 l.) ewidentnie szuka swojego nowego stylu. Od kilkunastu miesięcy laureat Oscara poszerza swoją garderobę o bardzo niestandardowe elementy. Wielokrotnie na czerwonym dywanie wzbudzał zachwyt, ale i konsternację fanów. Teraz pojawił się w uderzająco podobnym stylu do do o połowę od siebie młodszego Justina Biebera.

Dawno niewidziany Brad Pitt na premierze kontrowersyjnego „Babylonu”

Brad Pitt pojawił się na płycie lotniska w looku, który przypominał estetykę członka boysbandu z początku XXI wieku. Pitt do białego total looku dodał parę czarnych, przyciemnianych okularów przeciwsłonecznych.

Brad Pitt kręci aktualnie thriller dla Apple TV od zeszłego miesiąca. Produkcja ma miejsce w Nowym Jorku, a towarzyszy mu m.in. George Clooney.

Brad Pitt wygląda jak Justin Bieber

Weteran Hollywood wyglądał, jak zwykle przystojnie, okraszając swój modny zestaw wielkim uśmiechem. Niestety w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy związanych z jego ekscentrycznym stylem. 

Brad Pitt i była Paula Wesley’a spędzili razem Sylwestra

„Justin, to ty”, brzmiał jeden z komentarzy w sieci, inny użytkownik dodał, „Brad, chyba kryzys wieku średniego wjechał za mocno”.

A wy co myślicie?