Kiedy Lady Gaga i Bradley Cooper wystąpili wspólnie podczas rozdania Oscarów w 2019 roku plotek i domysłów nie było końca. Wszyscy byli zgodni – między parą na scenie iskrzyło tak samo jak filmie. Czy był to tylko chwyt? Czy może parę łączyło coś więcej. Bradley postanowił odnieść się do plotek dopiero dziś…

Gorący romans, czy dobrze odebrana rola?

Fani „Narodziny gwiazdy” wiedzą, że Ally i Jackson byli zakochani w sobie, ale co z aktorami stojącymi za postaciami?

Lady Gaga i Bradley Cooper wywołali plotki o romansie w 2018 roku, kiedy film trafił do kin. Było jasne, że aktorzy mieli bliską więź, a Gaga ujawniła, że mieli „natychmiastowe połączenie”, które nastąpiło „w chwili, gdy tylko go zobaczyłam”.

Pomimo plotek, Gaga od dawna utrzymuje, że tak naprawdę nie byli zaangażowani romantycznie.

Lady Gaga i Bradley Cooper nie komentowali romansu, przez UMOWĘ z Iriną Shayk?

„Tak, ludzie widzieli miłość i – zgadnij co – chcieliśmy, abyś to zobaczyli” – powiedziała 35-letnia piosenkarka Jimmy’emu Kimmelowi w 2019 roku. Wiedziała, że ​​plotki były podsycane jedynie przez ich intymne wykonanie „Shallow” podczas oskarowej gali. Ale Gaga wyjaśniła, że Bradley zaplanował cały koncert bardzo szczegółowo: „Wiedziałam, że ma wizję, jak to powinno wyglądać”.

Lady Gaga wyznała prawdę o relacji z Bradleyem Cooperem! „Oszukaliśmy wszystkich”

Czy jej historia się znalazła potwierdzenie w ustach Bradleya?

Omawiając oscarową kreację „Shallow”, Bradley potwierdził, że to zdecydowanie była po prostu gra.

W rzeczywistości jest prosty powód, dla którego wyglądało to tak emocjonująco: „Wymyślił występ tak, aby rozwijał się jak scena z filmu, po części po to, aby pomóc sobie w opanowaniu własnych obaw związanych ze śpiewaniem na żywo” – czytamy w `’Hollywood Reporter”.

Kiedy film wyszedł, Bradley był w związku z Iriną Shayk, ale wiadomość o ich rozstaniu rozeszła się w czerwcu 2019 roku. Jeśli chodzi o Gagę, ona i narzeczony Christian Carino zerwali na początku 2019 roku, ale oficjalnie potwierdziła zerwanie w czerwcu 2019. Teraz spotyka się z Michaelem Polanskym, geniuszem matematyki, który zasiada w zarządzie Instytutu Immunoterapii Raka w San Francisco, a Bradley znów powrócił w ramiona Iriny Shayk.

Bradley Cooper i Irina Shayk do siebie wrócili?! Zobaczcie, jak spacerowali po NY (ZDJĘCIA)

 

 

Lady Gaga i Bradley Cooper na ściance

Lady Gaga i Bradley Cooper/fot. FORUM

Lady Gaga i Bradley Cooper na Oscarach

Lady Gaga i Bradley Cooper/fot. FORUM

Lady Gaga i Bradley Cooper na Oscarach

Lady Gaga i Bradley Cooper/fot. FORUM