Britney Spears kontynuuje swoją osobliwą działalność w mediach społecznościowych, naprzemiennie publikując nieostre selfie i nagrania piosenkarki tańczącej dookoła własnej osi. Tym razem Britney zaprezentowała taniec do utworu byłego chłopaka.

Jill Biden porównana do Britney Spears! Chodzi o słynną kreację

Britney Spears – Instagram

Britney postanowiła wykonać układ do piosenki „Holy grail”, nagranej przez Jaya-Z i Justina Timberlake’a. Piosenkarka zatańczyła przed kamerą umieszczoną w salonie jej rezydencji. Miała na sobie szorty w kratkę oraz bluzkę z golfem.

Britney Spears przeszła metamorfozę. Postawiła na ostre CIĘCIE

Tańczyłam w moim czarnym golfie w ubiegłym tygodniu. Tak, wiem, golfy to cała ja – napisała Brit.

To nie pierwszy raz, kiedy Britney opublikowała filmik, na którym tańczy do muzyki Timberlake’a. W kwietniu zeszłego roku wykorzystała piosenkę „Filthy” do zaprezentowania swojego talentu tanecznego. Wtedy także odniosła się do słynnego rozpadu związku z piosenkarzem w 2002 roku.

Prawnik Britney Spears: „Jest jak pacjent w śpiączce”

Ludzie, jak widzicie, tak naprawdę nie tańczę… jestem po prostu bardzo znudzona. Ps. Wiem, że 20 lat temu zaliczyliśmy jedno z największych rozstań na świecie. Ale hej, ten człowiek jest geniuszemm!!!!! Świetna piosenka JT… !!!! – napisała wówczas Britney.

Odmieniona Britney poleciała na wakacje. Fani: „To nasza Brit!” (ZDJĘCIA)

Poprzedni występ Britney nie umknął uwadze Justina, który zostawił pod postem kilka emoji. Teraz jednak gwiazdor zachował milczenie, zapewne nie chcąc prowokować fanów, wśród których wciąż znajdują się liczący na ponowne zejście się Britney i Justina.

Singer Britney Spears and boyfriend Justin Timberlake of the group ‚N Sync arrive at the 28th Annual American Music Awards January 8, 2001 at the Shrine Auditorium in Los Angeles. Spears is co-host of the awards show.,Image: 457544925, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Rose Prouser / Reuters / Forum

Britney Spears wyszła po kawę na wynos

Britney Spears wyszła po kawę na wynos fot. Backgrid USA / Forum

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA

Britney Spears, Justin Timberlake

Britney Spears, Justin Timberlake, fot. Fred Prouser / Reuters / Forum

Justin Timberlake, Jessica Biel

Justin Timberlake, Jessica Biel, fot.Forum/Backgrid USA