Odkąd Britney Spears odzyskała wolność i ma pełną kontrolę zarówno nad samą sobą jak i swoimi mediami społecznościowymi, fani podzielili się na dwa obozy – część zawzięcie jej kibicuje, komplementuje każde jej zdjęcie i filmik oraz cieszy się jej szczęściem. Z kolei inni bardzo martwią się jej stanem, zwracają uwagę na ciągłe wrzucanie półnagich lub nagich zdjęć, dziwne, chaotycznie pisane posty oraz makijaż, który niejednokrotnie wyglądał na rozmyty i kilkudniowy. Przytyki co do mejkapu gwiazdy ostatecznie musiały dotrzeć do niej samej, ponieważ w nowej relacji na InstaStory postanowiła się z tego wytłumaczyć.

Britney Spears znowu nago na Instagramie. Fani przerażeni

Britney Spears tłumaczy się fanom ze swojego makijażu

Na filmiku podekscytowana Britney Spears chwali się, że „drugi raz w życiu siedzi w Rolls Royce”, w którym na suficie są gwiazdy, a przy podłokietniku czeka na nią schłodzony szampan. Towarzyszy jej narzeczony Sam Asghari, który z lekkim zakłopotaniem uśmiecha się do kamery. Nie wiadomo czy w wiadomości prywatnej posypały się komentarze dotyczące jej wyglądu, jednak w następnym slajdzie gwiazda postanowiła wytłumaczyć się fanom ze swojego wyglądu. I nie byłoby w tym nic złego lub dziwnego, ale Britney przeprosiła fanów za swoją twarz tłumacząc się „brakiem makijażu”…jednocześnie mając dookoła oczu wyraźnie widoczny cień do powiek i rozmyty eyeliner:

Przepraszam, że moja twarz wygląda na brudną, ale miałam emocjonalny dzień i nie mam na sobie makijażu!!! Wiem, że większość ludzi nie przepada za tym jak się maluję, ale tak szczerze to mam najlepszą rutynę w pięlęgnacji twarzy!!

Dalej gwiazda postanowiła skupić się na opisywaniu swojej pielęgnacyjnej rutyny, by na koniec znów nawiązać do osób, które oceniają ją po makijażu:

Gdy byłam na Polinezji Francuskiej poszłam do spa i znalazłam tam mój pierwszy francuski nawilżacz…jest w innym języku, więc nie wiem jak wymówić jego nazwe. (…) Nakładam też warstwę wybielającego kremu, ponieważ mam piegi i przebarwienia!! Co noc używam też maski Clinique, na której punkcie mam obsesję i to jedyna, której zawsze używam!! (…) A więc do tych z was, którzy chcą oceniać mój makijaż, bo nie jest perfekcyjny….Chyba resztę już znacie.

Co ma jednak pielęgnacyjna rutyna do wiecznie rozmytego makijażu, który Britney prezentuje na prawie każdym zdjęciu i filmiku…?

IG: britneyspears

IG: britneyspears

IG: britneyspears

IG: britneyspears

IG: britneyspears

Britney Spears STRACIŁA CIĄŻĘ. „Powinniśmy byli zaczekać z ogłoszeniem…”

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears, fot. Instagram @britneyspears

Britney pokazała upiorne zdjęcie

Britney

Britney wymienia żarówkę, fot. Instagram @britneyspears

Instagram @britneyspears

Britney Spears chce, by ludzie się jej BALI, a nie KOCHALI

Britney Spears