Brytyjskie media donoszą o śmierci 45-letniego Thomasa Kingstona, męża Lady Gabrielli Windsor. Lady Gabriella jest córką księcia Michała z Kentu i obecnie zajmuje 56. miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Thomas Kingston i Lady Gabriella wzięli ślub w 2019 roku.

Megan Markle z małżonkiem znów znieważyli zmarłą królową Elżbietę II, „Mają tupet!”

Nie żyje Thomas Kingston, mąż Lady Gabrielli Windsor

W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie informujące o śmierci Kingstona:

Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez Pałac Buckingham w imieniu lady Gabrielli Kingston, pana Martina i pani Jill Kingston, pani Joanny Connolly i pani Emmy Murray.

Z kolei jak podaje Independent, rzecznik Pałacu Buckingham powiedział:

Król i królowa zostali poinformowani o śmierci Tomasza i łączą się z myślami z rodziną oraz wszystkimi, którzy go znali. Również opłakują ukochanego członka rodziny. W szczególności Ich Królewskie Mości przesyłają wyrazy współczucia oraz najszczersze myśli i modlitwy dla Gabrielli i całej rodziny Kingston.

45-latek miał zostać znaleziony martwy w swoim domu w Gloucestershire. Przyczyna zgonu na ten moment nie jest znana. Wykluczono jednak udział osób trzecich.

Pierwszy LESBIJSKI ślub w rodzinie królewskiej! Prawnuczka króla Jerzego V poślubiła ukochaną

pasekkozak